ساعت: ۱۴:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ شناسه خبر: 56156
مدیرکل راه و شهرسازی استان در گفت‌وگو با آناج؛

اخلاقی با اشاره به اینکه افزایش تعداد متقاضیان مسکن مهر، این امر را برای ما دشوار ساخت گفت: تا پایان کار دولت یازدهم، واحدها را در اختیار متقاضیان قرار خواهیم داد.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود به نقل از آناج، توحید اخلاقی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی آناج در خصوص روند عملکرد استان، در حوزه مسکن مهر، اظهار داشت: تا به امروز از وزارت راه و شهرسازی ابلاغیه‌ای در خصوص افزایش تسهیلات مسکن مهر دریافت نشده است.

وی افزود: با توجه به اخبار موجود در رسانه‌ها در حوزه مسکن مهر، تاکنون استان آذربایجان شرقی از هیچ‌گونه اطلاعیه‌ای در خصوص راکد ماندن این طرح نیز ابلاغیه‌ای دریافت ننموده‌است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت مسکن مهر در سطح استان، خاطرنشان کرد: وضعیت ساخت‌وساز در مسکن مهر همانند گذشته است و در نظر داریم تا پایان سال جاری این واحدها را در اختیار مردم قرار دهیم.

وی اضافه کرد: افزایش تعداد متقاضیان مسکن مهر این امر را برای ما دشوار نمود ولی امیدواریم تا پایان کار دولت یازدهم، واحدها را در اختیار متقاضیان قرار دهیم.

این مقام مسئول با اشاره به اولین افتتاح مسکن مهر در آذربایجان شرقی، تصریح کرد: با توجه به جمع‌بندی صورت گرفته در راه و شهرسازی استان، اولین افتتاح از واحدهای مسکن مهر در ۲۲ بهمن‌ماه اتفاق خواهد افتاد.

براساس این گزارش، روز گذشته شاهد مسدود شدن سایت مسکن مهر به نشانی آدرس www.maskanmehr.net بودیم که باعث نگرانی بیشتر اعضای متقاضیان مسکن مهر گردید، متأسفانه به دلیل اختلالات ایجادشده از سوی  فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، آدرس سایت مسکن مهر به نشانی mehr.mrud.ir تغییر یافت.

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده