ساعت: ۱۳:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ شناسه خبر: 56084
رئیس برنامه و بودجه آذربایجان‌شرقی بیان کرد

رئیس برنامه و بودجه آذربایجان‌شرقی از مشارکت ۵۰ درصدی مردم استان در سرشماری اینترنتی خبر داد و گفت: حدود ۱۲۰۰ نفر مامور آمارگیر به همراه عوامل ستادی و در مجموع ۱۵۰۰ نفر به شکل مستقیم درگیر سرشماری بودند.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود به نقل از فارس، داود بهبودی صبح امروز در مراسم تجلیل از فعالان سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان اظهار داشت: اعضای فعال در عرصه سرشماری از ماموران آمارگیری تا کارشناس فنی، فرمانداران و مدیران کل، مرزبانی و نیروی انتظامی زحمات زیادی متحمل شده اند تا این سرشماری انجام گیرد.

وی افزود: حال وظیفه قدردانی به عهده ما است تا به عنوان متولیان سرشماری استان زحمات یکایک این عزیزان را ارج نهیم و سپاسگذار تلاش های بی وقفه آنها شویم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان‌شرقی در عین حال خاطرنشان کرد: حدود یک‌هزار و ۲۰۰ نفر مامور آمارگیر به همراه عوامل ستادی و در مجموع یک هزار و ۵۰۰ نفر درگیر سرشماری بودند.

بهبودی یادآور شد: دستگاه‌های مختلف همکاری‌های مطلوبی داشتند تا این امر ملی استان با مشارکت ۵۰ درصدی مردم و بالاتر از میانگین کشوری برگزار شود و در بازه زمانی تعیین شده اتمام یابد.

این مسؤول با بیان اینکه به لطف همه همکاری‌هایی که اتفاق افتاد این کار عظیم را در بازه زمانی دو ماهه به شکل مستقیم به سرانجام رساندیم؛ ادامه داد: بیش از دو سال نیز برای آماده‌سازی شرایط آمارگیری صرف شده است.

 

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده