ساعت: ۱۳:۰۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ شناسه خبر: 56016
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی؛

محمدی گفت: در سال جاری ۱۹۷ باند سرقت متلاشی و تعداد ۴ هزار و ۲۰۰ نفر به دلیل ارتکاب سرقت شناسایی و دستگیر شده‌اند.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، علی محمدی اظهار داشت: موضوع سرقت و کاهش آن از مطالبات به حق مردم و البته از دغدغه های مهم پلیس استان در راستای ارتقای امنیت عمومی به شمار می رود.

این مسئول انتظامی با بیان این که برای کاهش جرم و پیشگیری از آن، آحاد مردم و تمام دستگاه ها، سهم و نقش دارند، تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت در بدنه نیروی انتظامی در استان و شهرستان‌ها را از برنامه‌های مهم و البته ثاتیرگذار پلیس در این مسیر عنوان کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های پیشگیرانه در سال جاری کاهش انواع گوناگون سرقت را در سطح استان به همراه داشته و در مجموع، در کل سرقت‌ها پنج درصد کاهش داشتیم.

محمدی با اعلام کاهش پنج درصدی مجموع سرقت ها، از ابتدای سال تا پایان آذر ماه خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این مدت سرقت مسلحانه در استان رخ نداده و سرقت به عنف نیز ۲۸ درصد کاهش یافته است.

وی در کنار کاهش مجموع سرقت‌ها، از افزایش ۸۵ درصدی میزان کشف به وقوع سرقت‌ها در این مدت خبر داد و گفت: در سال جاری ۱۹۷ باند سرقت متلاشی و تعداد ۴ هزار و ۲۰۰ نفر به دلیل ارتکاب سرقت شناسایی و دستگیر  شده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان با تاکید بر تداوم و تشدید اقدامات پلیس استان در حوزه پیشگیری از جرایم به ویژه سرقت، تقویت همکاری دیگر نهادها و دستگاه‌ها را در این زمینه خواستار شد.

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده