ساعت: ۱۲:۱۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ شناسه خبر: 56007
مدیر تبلیغات اسلامی هشترود در جلسه مجمع فعالان قرآنی:

مدیر تبلیغات اسلامی هشترود گفت: در ۵۰ روستای شهرستان کلاس قرآنی با دو هزار و ۵۰۰ نفر و در داخل شهر ۱۵ کلاس قرآنی با ۵۰۰ قرآن آموز فعالیت می کنند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام یعقوب اباذری در جلسه مجمع فعالان قرآنی هشترود، گفت: اکنون در ۵۰ روستای شهرستان کلاس قرآنی با دو هزار و ۵۰۰ نفر و در داخل شهر ۱۵ کلاس قرآنی با ۵۰۰ قرآن آموز فعالیت می کنند. که در زمینه آموزش های عمومی قرآن دارای رتبه اول در استان است.
وی اولویت برنامه های امسال را آموزش های تخصصی قرآن عنوان نمود و اظهار داشت: خیرین باید برای اداره کلاس ها و هزینه های آنها پیش قدم باشند.

 


رئیس اداره تبلیغات اسلامی هشترود کشف استعدادهای قرآنی در بحث قاری و حافظ در شهرستان را در اولویت بعدی عنوان کرد و افزود: باید در ترویج و محافل انس با قرآن قدم های اساسی برداشته شود.
اباذری تصریح کرد: ادارات و نهادهای دولتی نیز باید ظرفیت های فرهنگی و قرآنی خود را در این زمینه بکار ببندند.
وی از فعالان و نهادهای عرصه قرآنی شهرستان خواست بصورت جزیره ای عمل نکنند و منجسم باشند.

 


اباذری همچنین قرآن را وسیله ای برای گسترش سبک زندگی اسلامی برشمرد.
وی از ویژه برنامه تجلیل از فعالان عرصه قرآنی در دهه فجر امسال نیز خبر داد و تاکید کرد: در این برنامه با دعوت از اساتید قرآنی استانی و کشوری از فعلان و تلاشگران عرصه قرآنی در شهرستان تجلیل خواهد شد.

 

 

گفتنی است مجمع قاریان قرآن هشترود مدتی است فعالیت خود را آغاز کرده و هدف اصلی آن گسترش آموزشهای قرآنی و پرورش استعدادهای منطقه در زمینه قرآن است.

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده