ساعت: ۰۹:۱۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ شناسه خبر: 55662
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چاراویماق:

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چاراویماق با اشاره به وجود ۱۵۰۰۰راس دام سنگین و ۲۵۰۰۰۰ راس دام سبک در این شهرستان خواستار حمایت جدی سازمان درزمینه توسعه دامپروریهای صنعتی ونیمه صنعتی وبهسازی ونوسازی اماکن دامی سنتی درمنطقه شد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، مهندس شریفیان معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی از یک واحد گاوداری صنعتی یکصد راسی نژاد دو رگ در شهرستان چاراویماق که با استفاده از تسهیلات به مبلغ ۳۴۰۰ میلیون ریال از محل صندوق توسعه ملی احداث گردیده، بازدید و ضمن آشنایی بیشتر با پتانسیل های بالقوه شهرستان، توصیه هایی در راستای استفاده از این امکانات بالقوه و تبدیل آنها به پتانسیلهای بالفعل داشت.

 

 

مهندس احمدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چاراویماق در این بازدید با اشاره به پتانسیلهای منطقه در بخش دامپروری اعلام نمود: در سالهای اخیر توسعه و احداث واحدهای دامداری صنعتی ونیمه صنعتی دراین شهرستان  به سرعت در حال رشد بوده و متقاضیان زیادی برای سرمایه گذاری در این بخشها وجود دارد که در صورت تامین تسهیلات شاهد رشد و توسعه واحدهای صنعتی دامداری و شیلات در منطقه خواهیم بود.

 

 

مهندس احمدی درادامه با اشاره به وجود۱۵۰۰۰راس دام سنگین و۲۵۰۰۰۰راس دام سبک دراین شهرستان خواستار حمایت جدی سازمان درزمینه توسعه دامپروریهای صنعتی ونیمه صنعتی وبهسازی ونوسازی اماکن دامی سنتی در منطقه شدند.

 

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده