ساعت: ۰۹:۳۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ شناسه خبر: 49843
همزمان با هفته ناجا؛

همزمان با هفته ناجا ساختمان پاسگاه شهر نظرکهریزی هشترود افتتاح شد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ محمد تقی سلطانی فرمانده نیروی انتظامی هشترود در آئین بهره برداری این ساختمان گفت : امنیت و آسایش امروز را مدیون فداکاری و از جان گذشتگی نیروهای انتظامی و شهدا هستیم.

 
وی گفت :امنیت امروز مرهون رشادت و دلاورمردی مأموران نیروی انتظامی است و نیروی انتظامی به صورت شبانه روز به ارائه خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم می‌پردازد.

 
سلطانی گفت :نیروهای نظامی و انتظامی سنگربانان جامعه هستند و کار آنان خدایی است و نیروی انتظامی مایه عزت و سربلندی نظام است.

 
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی نماد نظم و انضباط است گفت :بهترین هدیه و ارمغان نیروهای انتظامی برای جامعه آرامش و احساس امنیت شهروندان می باشد.

 
حسن مستفید فرماندار هشترود نیز در این مراسم  با اعلام اینکه تنها با یک نگاه گذرا به کشورهای اطراف به سادگی می توان مفهوم امنیت را در کشور دریافت، افزود: این امنیت را مرهون الطاف الهی، مقام معظم رهبری و چشم های بیدار نیروهای مسلح هستیم.

 
وی گفت :  نیروی انتظامی مظهر اقتدار و امنیت در جامعه است  لذا باید  با حفظ امنیت موضوع مکارم اخلاقی را هم در نظر گرفت تا اعتماد مردم و رضایت آنها نسبت به نیروهای نیروی انتظامی بیشترشود

 
وی افزود : نیروی انتظامی در خط اول نظم و امنیت قرار دارد و ما مدیون رشادتهای آنها هستیم.

 
پاسگاه نظرکهریزی هشترود در مدت یکسال در زمینی به مساحت هزارو ۵۰۰ متر و با زیر بنای ۳۵۰ متر مربع با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید .

 
زمین این ساختمان را خیر نظرکهریزی مرحوم حاج بیت الله صفری اهدا نموده بودند.

 

۰۱

 

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده