ساعت: 08:36 منتشر شده در مورخ: 1395/06/3 شناسه خبر: 46512
فرمانده انتظامی هشترود در جمع خبرنگاران:

فرمانده انتظامی هشترود گفت: این شهرستان جزو کم جرم ترین مناطق نیز بشمار می رود بطوریکه در ماههای گذشته بالای ۲۵ درصد کاهش سرقت و رشد منفی در زمینه جرایم خشن داشته ایم.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پیک هشترود، سرهنگ محمدتقی سلطانی در جمع خبرنگاران گفت: خبرنگاران چشم و گوش جامعه هستند و مردم از طریق آنها در جریان امور قرار می گیرند. مطرح کردن مشکلات و پیگیری آنها از سوی خبرنگاران موجب آگاهی مردم از وضعیت هاست که مسیر را برای حل مشکلات میسر می کند.

 

وی اظهار داشت: خبرنگاران همواره یاور نیروی انتظامی هستند و پلیس معتقد است همواره باید در کنار مردم باشد چراکه این درکنار هم بودن منجر به ایجاد امنیت بیشتر در جامعه می شود.

 

رمز موفقیت پلیس در ارتباط با مردم است

 

فرمانده انتظامی هشترود افزود: آگاهی مردم در بحث جرایم مورد نیاز است. اگر مردم نسبت به برخی از مسائل مانند حضور در شبکه های اجتماعی و برخورد با برخی از مسائل، آگاهی لازم را داشته باشند بهتر می توانند از این فضاها استفاده کنند و متضرر نیز نشوند.

 

سلطانی تصریح کرد: رمز موفقیت پلیس در ارتباط با مردم است و مردم نیز باید ارتباطشان را با پلیس از طریق ارائه گزارشات حفظ کنند. پلیس ۱۱۰ بصورت شبانه روزی برای اعلام موارد مشکوک و شماره ۱۹۷ نیزدر خصوص ارائه پیشنهادات و انتقادات در مورد عملکرد همکاران در خدمت مردم است.

 

وی تاکید کرد: همه باید در خدمت مردم باشیم چراکه دستور موکد مقام معظم رهبری است که مسئولان باید در خدمت ارباب رجوع باشد.

 

از کاهش ۲۵ درصدی در سرقت و رشد منفی در زمینه جرایم خشن

 

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: شهرستان هشترود جزو امن ترین مناطق کشور است که به دینداری و ولایتمداری اهالی آن برمی گردد. این شهرستان جزو کم جرم ترین مناطق نیز بشمار می رود بطوریکه در ماههای گذشته بالای ۲۵ درصد کاهش سرقت و رشد منفی در زمینه جرایم خشن داشته ایم.

 

محمدتقی سلطانی ادامه داد: اگرچه بخشی از این موفقیت ها نیز به حضور مداوم پلیش در منطقه برمی گردد اما همواره باید مردم نیز هوشیار باشند و در موارد مشکوک حتما با پلیس در ارتباط باشند.

 

گفتنی است در پایان این نشست از خبرنگاران شهرستان هشترود از سوی فرماندهی انتظامی این شهرستان تجلیل شد.

 

 

photo_2016-08-23_23-08-48photo_2016-08-23_23-09-02photo_2016-08-23_23-08-59

photo_2016-08-23_23-09-07

 

 

پایان پیام/م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده