ساعت: ۱۳:۰۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۶/۱ شناسه خبر: 46291
مدیر تعاونی ارغوان توسعه در گفتگوی اختصاصی با پیک هشترود:

مدیر تعاونی ارغوان توسعه از ایجاد مجتمع تولید گوشت با ظرفیت اشتغالزائی ۱۵۰ نفر و سرمایه گذاری بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال در هشترود خبر داد.

Print Friendly

خانم مهندس معصومه حوهری مدیر تعاونی ارغوان توسعه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پیک هشترود گفت: شرکت مذکور در راستای افزایش تولید داخلی و صادرات غیر نفتی و همچنین ایجاد اشتغال تاسیس شده و در راستای فرمان مقام معظم رهبری در حال فعالیت برای سهیم شدن در اقتصاد مقاومتی است.

 

 

وی اظهار داشت: این شرکت از بدو تاسیس سرمایه گذاریهای خوبی را انجام داده و به جهت بکر بودن منطقه هشترود و نیز به دلیل نزدیکی به مراکز استانهای پرجمعیت کشور و همجواری با کشورهای آذربایجان، ارمنستان، ترکیه و عراق و راه ورود به اروپا در نظر دارد در هشترود اقدام به سرمایه گذاری نماید که در انتظار واگذاری زمین از طرف جهاد کشاورزی شهرستان می باشد تا در کمترین زمان عملیات اجرایی را شروع کند .

 

 

خانم جوهری افزود: تمام فعالیت شرکت بطور تخصصی بر روی تولید گوشت متمرکز شده است و در حال رایزنی برای سرمایه گذاری در هشترود در زمینه مجتمع گوشت و در قالب کشت و پرورش  و کشتارگاه و کنسروسازی می باشیم.
وی تصریح کرد: تاکنون این طرح مورد حمایت جهاد کشاورزی و فرمانداری شهرستان قرار گرفته و جلسه توجیهی طرح نیز برگزار شده و با درخواست سرمایه گزاران، بقیه امورات در حال رایزنی است.
معصومه جوهری ادامه داد: سرمایه گذار با خرید ۵۰۰۰ مترمربع زمین در نظر دارد پایلوت طرح را در اواخر تابستان اجرا و با دریافت زمین از محل منابع ملی اقدام به اجرایی نمودن سرمایه گذاری نماید.

 

 

وی تاکید کرد: میزان اشتغال در فاز تکمیلی ۱۵۰ نفر و مبلغ سرمایه گذاری بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال میباشد.

 

 

پایان پیام/م.ا

 

 

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
  1. محمد گفت:

    هفته دولت است و منتظر اقدام دولتیها . انشاا… با کمک مسئولین بتوانیم یک کارخانه خوب به این شهر محروم بیاورند . تورو خدا حمایت کنید تا این شهر هم حرکتی بکند .

  2. محمد گفت:

    امیدوارم عملی شود مدیران دولتی هشترودهم نهایت حمایت را از این طرح به عمل بیاورند