ساعت: 21:58 منتشر شده در مورخ: 1395/06/1 شناسه خبر: 46233
تبدیل شدن زنی به روباه در اثر عذاب الهی!

متن شایعه

« زنی که به مادر شوهرش گوشت گربه داده بود در اتفاقی نادر به روباه تبدیل شد »

به گزارش پیک هشترود به نقل از آنتی شایعه ،« زنی که به مادر شوهرش گوشت گربه داده بود در اتفاقی نادر به روباه تبدیل شد »

پاسخ شایعه

۱ _نسبت دادن این تصاویر و ویدئوها به فرود آمدن عذاب الهی و تبدیل شدن این شخص به روباه، شایعه ای ساختگی است.

http://www.aparat.com/v/HI3i2

۲- این ویدئو مربوط به جذاب ترین بخش یکی از باغ وحش های شهر کراچی پاکستان یعنی “ممتاز محل” است. یعنی جایی که مردی ۳۳ ساله به نام “مراد علی” ۱۲ ساعت در روز، همراه با جسد یک روباه، نقش یک موجود نیمه انسان- نیمه روباه را بازی می کند.

http://url.faranama.co/GBOMJ

۳- تمام کسانی که از این باغ وحش دیدن کرده اند، به این مساله اذعان داشته اند که بخش ممتاز محل، قطعا پربیننده ترین بخش باغ وحش است. چرا که مرادعلی با بذله گویی ها و لطیفه ها و حاضرجوابی هایش، موجبات سرگرمی تماشاگران را فراهم می آورد. این مرد ۳۳ ساله که پدر دو فرزند نیز می باشد، این شغل عجیب را از ۱۶ سال پیش از پدرش به ارث برده و به گفته ی رییس باغ وحش، ماندگارترین فرد در این شغل بوده است. حدود چهل و پنج سال است که این موجود خیالی در معرض دید عموم است.

http://url.faranama.co/ZpWAs

۴- این موجود خیالی از افسانه ی ژاپنی “کیتسونه” الهام گرفته شده است. افسانه ای که معتقد به وجود روباه هایی است که به داشتن هوش برتر، عمر طولانی و قدرت‌های جادویی شناخته شده اند و همچنین تواناییِ “دگرپیکری” دارند و می توانند به زن تبدیل شوند و گاهی هم نُه عدد دُم دارند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
  1. اذرگون گفت:

    متاسفانه این عکس رو به عذاب الهی نسبت داده بودند ومن بعداز دیدن این عکس تا چندین ماه دچار وسواس مذهبی شده بودم حتی الان هم از دیدنش وحشت می کنم این ادم بدرده فیلم های ترسناک می خوره تا طنز

  2. هیوا گفت:

    افسانه ژاپنی کیتسونه یک انیمه هم باهاش ساختن “ناروتو”. روباه نه دم در این انیمه اسمش کیوبی است.