ساعت: ۱۳:۰۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ شناسه خبر: 46112
مدیر آموزش و پرورش هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

مدیر آموزش و پرورش هشترود گفت: کلاسهای تابستانی در ۲۰ رشته ورزشی، علمی، هنری و قرآنی و با حضور ۲۸۰۰ دانش آموز در حال اجراست.

Print Friendly

بهمن اقدمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پیک هشترود با اشاره به اهمیت و ضرورت فعالیت‌های اوقات فراغت گفت: از آن جا که یکی از رسالت‌های مهم آموزش و پرورش غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان می باشد و با توجه به اینکه شخصیت افراد از طریق مشارکت با دیگران در انجام فعالیت‌های گروهی شکل می‌گیرد و به کشف استعدادهای دانش آموزان می انجامد فعالیتهای اوقات فراغت می تواند در ایجاد اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری دانش آموزان نقش بسزایی ایفاء نماید و همچنین زمینه رشد و تعالی همه جانبه آنان را فراهم سازد.
وی در خصوص برنامه های اوقات فراغت اظهار داشت: با شروع فصل تابستان و فرا رسیدن اوقات فراغت دانش آموزان و اهمیت نقش اوقات فراغت در رشد و تعالی افراد جامعه و تأثیر سازنده ای که فعالیت های فرهنگی هنری بر اعتلای حیات اجتماعی افراد می‌گذارد آموزش و پرورش شهرستان هشترود برنامه های متنوعی تهیه و تنظیم نموده است.
مدیر آموزش و پرورش هشترود افزود: تعداد پایگاههای ثبت شده شهرستان در سامانه اوقات فراغت ۲۰ مورد و تعداد پایگاههای ثبت نشده بسیج دانش آموزی نیز ۱۲ مورد می باشد که بصورت کلی فعالیتهای تابستانی شهرستان در ۳۲ پایگاه برنامه ریزی شده است.

 

اقدمی تصریح کرد: کلاسهای تابستانی در ۲۰ رشته ورزشی، علمی، هنری و قرآنی و با حضور ۲۸۰۰ دانش آموز در حال اجراست.

 

وی تاکید کرد: امسال سعی کرده ایم با استفاده از مربیان مجرب، تنوع بخشیدن به رشته ها و در اختیارگذاشتن امکانات مناسب و در حد توان، میزان کیفیت کلاسهای تابستانی را ارتقا دهیم.

 

گفتنی است فعالیت‌های پایگاههای تابستانی از هفته دوم تیر آغاز و تا هفته دوم شهریور ادامه خواهد یافت.

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده