ساعت: ۲۰:۴۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۹/۱ شناسه خبر: 4485

“جهاد نکاح” پزشک مالزیایی در سوریه روزنامه انگلیسی دیلی میل گزارشی درباره یک دختر پزشک مالزیایی به نام “شمس” منتشر و اعلام کرد که وی برای “جهاد نکاح” به صفوف داعش در سوریه پیوسته است.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود به نقل از شیعه آنلاین، دیلی میل خاطرنشان کرد شمس ۲۶ ساله است و در سایت های ارتباط اجتماعی داستان ازدواجش با نیروهای داعش و زندگی اش در شهر رقه سوریه را بیان می کند. این روزنامه انگلیسی می افزاید: شمس با یک تروریست مغربی تبار به نام ابوالبراء که قبلاً وی را ندیده بود، ازدواج کرد و این دو نفر چون زبان همدیگر را نمی فهمند، از فرهنگ لغت برای مکالمه شان استفاده می کنند.
۱۵
به نوشته دیلی میل، شمس که فوریه ۲۰۱۴ به داعش پیوست و ادعا می کند اعضای خانواده اش از این امر خشنود هستند و به زودی به وی خواهند پیوست، در سایت های ارتباط اجتماعی بسیار فعال است و خود را “عروس جهاد” می نامد و هدفش را درمان اعضای زخمی داعش اعلام می کند و از دختران می خواهد که به داعش بپیوندند. شمس به زبان های انگلیسی، هندی و اردو سخن می گوید و به همین دلیل می تواند با بسیاری از اعضای خارجی داعش به راحتی ارتباط برقرار کند. شمس در صفحه شخصی اش در توییتر، خود را “عروس بهشت” نامیده است و منتظر تولد اولین فرزندش است.
Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
  1. گیتی دختر ایران گفت:

    مرگ بر عروس بهشت و مرگ بر داعش نابود باد این اصحاب وحشی را….داعش نیست شدی به امرخداوند خدا لعنت بفرستد بر جماعتتان نابودی داعش بطورکامل امین