ساعت: 22:43 منتشر شده در مورخ: 2016/02/29 شناسه خبر: 32959
سخنی با نماینده فعلی و نماینده منتخب شهرستان های هشترود و چاراویماق

۳ ماه تا پایان دوره نهم مجلس شورای اسلامی و آغاز دوره دهم مانده اما نیاز است نمایندگان فعلی و همچنین نمایندگان منتخب برنامه ریزی مناسبی برای بهره گیری از این فرصت داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه اطلاع رسانی پیک هشترود، دور اول انتخابات مجلس دهم برگزار شده؛ اما چیزی حدود سه ماه تا آغاز بکار آن باقی مانده و دوره مجلس نهم هنوز پایان نیافته است.

 

در طول این ۳ ماه مردم شهرستان های هشترود و چاراویماق از نماینده فعلی و همچنین نماینده منتخب انتظاراتی دارند.

 

وظایف نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی

 

نماینده فعلی باید از این فرصت چند ماهه به بهترین نحو استفاده کند و به وظایف تقنینی و نظارتی خود و بکارگیری تمام تلاش خود برای پیشرفت هشترود مبادرت ورزد.

 

نماینده فعلی همچنین باید در این فرصت، ارتباطی صمیمی با منتخب یا منتخبان جدید حوزه انتخابیه خود برقرار کرده و ضمن آشنا کردن آنها با روند جاری در مجلس، مستندات و اطلاعات مربوط به مسائل پیگیری شده را برای تداوم امور و ابتر نماندن در اختیار آنها قرار دهند. این امر در ماه های ابتدایی فعالیت مجلس دهم و در مورد اعضای کمیسیونهای تخصیصی دو مجلس نهم و دهم هم باید ساری و جاری باشد.

 

وطایف نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی

 

همچنین نماینده منتخب نیز باید با برنامه ریزی صحیح و انتخاب مشاوران مجرب و تعیین روسای دفتر قوی و آماده سازی برنامه های عملی و همچنین ارتباط قوی با نمانیده فعلی و ادوار گذشته و استفاده از تجارب آنها تمام تلاش خود را برای پیشرفت منطقه بکار گیرد.

 

نمانیده منتخب باید بداند فرصت ۴ ساله مثل باد در حال گذر است و اگر از این فرصت اندک به نحو احسن استفاده نکند به آینده تضمینی نخواهد بود.

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
  1. مقصودی گفت:

    با عرض سلام و احترام
    انتخابات آزمونی است برای محک میزان تمایل جامعه به استمرار وضع موجود یا تمایل به تغییر و بهبود آن؛ ملت ما این بار نیز در این آزمون سخت و سرنوشت ساز قرار گرفت و حقا که در حد توان خویش، در جهت بیان خواسته هایش قدم برداشت وبا انتخاب سید حمزه امینی یک قدم به جلو حرکت کردند به نظر من قدمهای دیگر همدلی وهمکاری،همفکری تمامی مردم با نماینده منتخب است.