ساعت: 14:04 منتشر شده در مورخ: 2016/02/29 شناسه خبر: 32924
در پیام سیدحمزه امینی نماینده منتخب مردم هشترود و چاراویماق تاکید شده است؛

سید حمزه امینی نماینده منتخب مردم هشترود و چاراویماق برای مجلس دهم پیام قدردانی از مردم این شهرستان ها را منتشر کرد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، متن پیام تبریک سیدحمزه امینی منتخب مردم هشترود و چاراویماق بدین شرح است:

 

بسمه تعالی
ماگفته را به حسن عمل آزموده ایم خدمت به خلق را نتوان با شعار کرد

ملت شریف وهمیشه در صحنه ی شهرستان های هشترود، چاراویماق ، نظرکهریزی وشادیان

انتخابات دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره ی مجلس خبرگان با عنایت الهی ورهنمود های مقام معظم رهبری و حضور پرشور شما مردم آگاه و همیشه در صحنه ، با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار شد و جلوه ی زیبای دیگری از مردم‌سالاری دینی را در برابر چشم جهان اسلام و مردم جهان به نمایش گذاشت.

درود وسلام خدا بر شما که با حضور گسترده و آگاهانه خود در انتخابات گامی بلند در جهت افزایش اعتبار و استقلال کشور برداشتید و با عزم راسخ خود عزت ملی واقتدار ایران اسلامی را باردیگر به رخ جهانیان کشیدید.

هر برگه رأی شما پاسخی محکم و ناامید کننده به دشمن بود وچشم طمع دشمن را کور کرد تا باردیگر دقت، بصیرت و حضور پرشور شما برگ زرینی بر کتاب سترگ انقلاب اسلامی اضافه کند و این عمل دینی سیاسی وانقلابی شما بی شک اجری عظیم خواهد داشت.

اکنون که به شکوه و عظمت پیامبر رحمت و به یمن کرامت آن رحمهً للعالمین وبا شعار لبیک یا محمد (ص) شما بزرگواران این مسئولیت سنگین بردوش خدمتگزار شما گذاشته شد .بدانید من عزت و افتخار هشترود و چاراویماق را فدای پست ومقام نخواهم کرد. لذا با سپاس به درگاه احدیت، ضمن تشکرازحضورغرورآفرین شماملت حماسه ساز،این حماسه بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی»، و عموم ملت شریف شهرستان های هشترود ، چاراویماق تبریک عرض نموده و از همه ی کسانی که با تلاش و پی‌گیری خود زمینه تحقق این افتخار ملی اسلامی را فراهم نموده اند. مخصوصاً‌ شورای محترم نگهبان، وزارت کشور، فرمانداری ودست‌اندرکاران اجرایی و نظارتی، نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و رسانه‌های عمومی قدردانی می نمایم .

به یقین شور شیرین خاطرات تلاشهای شما همواره در این دیار که در جای جای آن، اثر قدم های پشتکار و همت شما برآن موج می زند، به یادگارخواهدماند. و این باقیات صالحات ، چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بود.
لطف حق ، یار و ساقی کوثر یاور شما باشد.

با احترام
سید حمزه امینی
نماینده منتخب مردم شهرستان های هشترود ، چاراویماق ، نظرکهریزی و شادیان

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
 1. علي خيري گفت:

  حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت
  آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت
  افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع
  شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت
  بر برگ گل به خون شقایق نوشته‌اند
  کان کس که پخته شد می چون ارغوان گرفت
  حافظ چو آب لطف ز نظم تو می‌چکد
  حاسد چگونه نکته تواند بر آن گرفت
  موفق وپیروز باشید

 2. امیر ارسلان گفت:

  انشاالله که همین گونه خواهد بود ما امیدواریم شما هم صادق باشید.

 3. عرفان گفت:

  یاشاسین سید

 4. همشهری گفت:

  سلام سید عزیز انشا الله که موفق باشی وبه گفته هایت عمل کنی

 5. مقصودی گفت:

  با سلام.پیروزی دوست وهمکار عزیزم آقای امینی را به مردم شهید پرور هشترود تبریک می گویم وآقای امینی همیشه ثابت کرده است که مرد عمل بوده وهست،وامیدوارم با کارهایشان بانی خیر در منطقه هشترود باشند.انشاالله به امید خدا با این انتخاب شاهد گشایشی در وضع اقتصادی منطقه وآبادانی شهر عزیزمان هشترود باشیم وجوانان ومردم فهیم هشترود ومسئولان ،نماینده خوبمان را که نماینده منتخب مردم است، در پیشبرد اهدافشان یاری کنند.از نماینده قبلی اقای شیری ودیگر کاندیداهای شهرمان که رقابت خوبی باهم داشتن تا شاهد انتخابات سالم وپرشور باشیم کمال تشکر را دارم.

 6. مهندس جوادی گفت:

  با سلام و تبریک خدمت مردم شریف و دوست داشتنی هشترود مخصوصا منتخب ملت سید بزرگوار مردم هشترود در این دوره نشان دادند نماینده ای که دلسوز به شهر و مردم شهر نباشد جایگاهی در بین مردم ندارد امیدوارم سید بزرگوار با خدمت به مردم محترم هشترود و با همکاری مردم خودشان را برای دوره های بعدی بیمه کند( مهندس جوادی مقیم تهران)

 7. املاک شمس گفت:

  باسلام وعرض ادب خدمت همکار محترم جناب اقای سید حمزه امینی موفقیت وراهیابی جنابعالی رابه مجلس دهم تبریک عرض نموده واز خداوندمنان ارزوی سلامتی وموفیت درتمام امورات زندگی بل اخص مسولیت بزرگ که برگردن شما گذاشته شد باتوسل به خدا ویاری مردم شریف هشترودوچارویماق گامی فراترجهت ابادانی وبیشرفت مناطق هشترود وچارویماق برداشته شودانشالله

 8. حسن گفت:

  پیروز واقعی ملت بزرگ ایران بودند که با حضور خود دشمنان اسلام و ایران را مایوس نمودند /تبریک خدمت جناب آقای امینی نماینده منتخب مردم هشترود و چاراویماق و بخشهای تابعه/
  حکمت شماره (۴۵)
  اگر با شمشیرم بر بینی مومن بزنم که دشمن من شود، با من دشمنی نخواهد کرد و اگر تمام دنیا را به منافق ببخشم تا مرا دوست بدارد، دوست من نخواهد شد و این بدان جهت است که قضای الهی جاری شد و بر زبان پیامبر امی (صلی الله علیه و آله) گذشت که فرمود ‘ ای علی! مومن تو را دشمن نگیرد و منافق تو را دوست نخواهد داشت.’
  جناب آقای امینی بنده با صداقت عرض میکنم که به شما رای نداده ام ولی جناب عالی را به عنوان نماینده گرامی خواهم داشت و در جهت عمران آبادانی منطقه تلاش خواهم کردت ولی شما را از افراد منافق و هزار چهره بر حذر میدارم که با باد موافق می وزند و آتش بیار هر معرکه ای هستند ..

 9. همشهری گفت:

  اگر به متن پیام دقت کنیم متوجه میشویم که آقای امینی خود را نماینده لبیک یا محمد گویان معرفی کرده نه نماینده ی کل مردم هشترود و چار اویماق.به هر حال ما ایشان را نماینده ی همه می دانیم و به رای اکثریت تمکین می کنیم.تبریک

 10. علی مختاری گفت:

  همکار گرامی سید عزیز و بزرگوار همانگونه که انتخاب شما آرامش از دست رفته این ملت غیور را برگرداند امیدوارم با همت و تلاش بی شائبه ای که در شما سراغ دارم موجب عمران ، آبادانی و پیشرفت شهرستانهای هشترود و چاراویماق باشیم تا جلو کوچ هموطنان و جوانان به شهرستانهای بزرگ گرفته شود و اشتغال جوانان هدف اصلی و مهم شما باشد .
  از خداوند منان خواهانم که همه مارا در خدمت به خلق خدا یاری کند و پاسدار خون شهدا قرار دهد .