ساعت: 10:37 منتشر شده در مورخ: 1394/12/9 شناسه خبر: 32862
نماینده ای از جامعه فرهنگی

با پایان زمان رسمی و نهایی انتخابات، مردم شهرستان های هشترود و چاراویماق نمانیده خود در دوره دهم مجلس شورای اسلامی را شناختند.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه اطلاع رسانی پیک هشترود، طبق آگهی رسمی نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در این دوره انتخابات از حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق از مجموع ۵۵ هزار و ۵۴۹ رای ماخوذه، ۵۴ هزار و ۷۴۷ رای صحیح و آقای سید حمزه امینی با ۱۵ هزار و ۵۸ رای حایز اکثریت آرا شد.

 

نماینده منتخب مردم هشترود و چاراویماق کیست؟

 

امینی

 

سید حمزه امینی در اول دیماه سال ۱۳۴۸ در روستای ینگجه شهرستان هشترود دیده به جهان گشود که پدر بزرگوار ایشان مرحوم آقا میر حسن امینی از سادات جلیل القدر منطقه بود و همواره مورد احترام اهالی منطقه قرار دارد.

 

وی دوران ابتدایی تحصیل را در روستای ینگجه تمام کرد و برای ادامه تحصیل به شهرستان هشترود رهسپار شد، وی دوره ی راهنمایی را در مدرسه شهید طالقانی و مدرسه شهید مطهری با موفقیت به اتمام رساند و دوران دبیرستان خود را در مدرسه امام خمینی (ره) شهرستان هشترود آغاز نمود  واز استادهایی چون آقای یعقوب معصومی درس تلمذ کردند.

 

پس از اتمام دوران دبیرستان و اخذ مدرک دیپلم دوران دانشگاه خود را در تربیت معلم علامه امینی تبریز آغاز کرد، در سال ۱۳۷۱ پس از اخذ مدرک رشته مقدس معلمی در روستای آغچه رود تا سال تحصیلی۷۲-۷۱ مشغول به تدریس گردید و از ابتدای سال تحصیلی ۷۳-۷۲ در روستای خورجستان مشغول به ادای وظیفه گردید، در سال تحصیلی ۷۵-۷۴ به عنوان مدیریت مدارس خورجستان منصوب گردید وتا پایان سال تحصیلی ۷۹/۷۸ در سمت مدیریت مدارس خورجستان مشغول خدمت گردید، در ابتدای سال تحصیلی ۸۰-۷۹ به سمت مدیریت مدرسه شهید طالقانی شهرستان هشترود منصوب شد و تا پایان سال تحصیلی ۸۹-۸۸ به خدمت مدیریت مدرسه مشغول گردید.
در ضمن خدمت و انجام وظیفه مقدس معلمی موفق به اخذ مدرک کارشناسی ادبیات فارسی و کارشناسی ارشد این رشته گردید و تا کنون نیز در سمت دبیری در مدارس هشترود مشغول وظیفه خدمت میباشد.

 

سوابق و عملکرد:
۱-دارای ۲۶ سال سابقه خدمت در اداره آموزش و پرورش
۲-دو دوره سه ساله منتخب مدیران راهنمایی در شورای آموزش       پرورش
۳- یک دوره منتخب مردم شهید پرور شهرستان هشترود به مدت ۴ سال در شورای شهر هشترود
۴- دو سال رئیس شورای شهر هشترود
۵- دو سال نائب رئیس شورای شهر هشترود

 

مانند سنوات گذشته، همواره میزان رای ملت بوده و هست و امیدواریم این انتخاب مردم و یک تفکر جدیدی که به مجلس دهم راه یافت، بتواند باعث پیشرفت و شکوفایی شهرستان های هشترود و چاراویماق شود و در راستای ایجاد کار برای جوانان جویای نام شهرستان قدمی راستین بردارد.

 

پایان پیام/م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
 1. سلطانی(بیمه ایران) گفت:

  جناب آقای امینی
  با سلام و احترام
  انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان نماینده مردم هشترودو چاراویماق در مجلس شورای اسلامی را تبریک عرض نموده و آرزومندم در سایه تجارب ارزنده جنابعالی شاهد موفقیت و شکوفایی و پیشرفت هرچه بیشتر شهرستان محروم هشترود باشیم.
  با آرزوی توفیق،

 2. عرفان گفت:

  از این به بعد برای کسی که کار نکنه رای نیست.

 3. ابراهیم غفارزاده گفت:

  باسلام . وتبریک موفقیت جناب آقای امینی.
  مردم هشترود نشان دادند که هر کسی که نتواند برای هشترود کار کند به راحتی کنار خواهند گذاشت.حتی خرج پولهای کلان تبلیغاتی هم چاره ساز نشد.فقظ از همشهریانم عاجزانه تقاضا دارم جهت امورات شخصی به نماینده مراجعه نکنند تا آقای امینی در سطح کلان بتواند کاری برای هشترود انجام دهد

 4. دیدبان گفت:

  با سلام و عرض تبریک خدمت منتخب مردم
  ۱-ایجاد شور انتخاباتی و کشاندن مردم به صحنه در پیروی از مقام عظمای ولایت باقی الصالحاتی است که برای همه کاندیداهای محترم ثبت خواهد گردید.
  ۲-با آرزوی توفیق در مسئولیت سنگین نمایندگی
  ۳
  دست مریزاد

 5. نورالدين عباسي گفت:

  سلام ضمن تبریک جهت انتخاب آقای امینی بعنوان نماینده هشترود امیدوارم برای طرح های اشتغال زایی برای منطقه وجود دارد اهمیت بدهد و همچون اقای بعد از ۲۰ ایمیل ج نداد ایشان ج بدهد در صورت امکان سایت ایشان را معرفی کنید تا بیشتر بشود در ارتباط باشیم متشکرم

 6. امیرقاسمی عرقطو گفت:

  باعرض سلام تبریک به نماینده عزیزمون اقای امینی خداشکرکه نماینده دلخواه مان روپیداکردیم بوپیشرفتی شگرف برای هشترودواطرافش راازنمایندمون خواستارم باتشکرازاقای امینی واطرافیان ایشون

 7. اغزیارت گفت:

  سلام مبارک باشد این مسولیت موفق باشداقای امینی مثل نماینده های قبلی نباشد به اغزیارت بیاید

 8. اغجه ریش شادیان گفت:

  شادیان هم یادت نره

 9. درد آشنا گفت:

  نماینده باید به مشکلات کل شهرستان رسیدگی کند نه به مشکلات فردی اطرافیانش

  ما مردم هشترود ثابت کردیم که هر کسی کار نکند رای ندارد.
  پس امیدواریم آقای امینی برای جوانان هشترود کاری بکند و ما هم بتوانیم باروی سفید در دوره بعد رای به دهیم . با تشکر از پیک هشترود