ساعت: 13:53 منتشر شده در مورخ: 2016/02/26 شناسه خبر: 32779
امام جمعه هشترود پس از انداختن رای به صندوق:

امام جمعه هشترود پس از انداختن رای به صندوق گفت: مطمئنا مردم ایران اسلامی امروز با حضور پرشور و آگاهانه در پای صندوق‌های اخذ رای و شرکت در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام می‌زنند.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام علی رحیمی امام جمعه هشترود با حضور در یکی از حوزه های رای گیری، رای خود را به صندوق انداخت.

 

وی در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود، حضور گسترده مردم در انتخابات را نشانه زنده بودن انقلاب دانست و گفت: حضور در انتخابات هم حق و هم وظیفه است.

 

امام جمعه هشترود اظهار کرد: حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب افراد اصلح مورد تاکید مقام معظم رهبری است و مطمئنا مردم ایران اسلامی امروز با حضور پرشور و آگاهانه در پای صندوق‌های اخذ رای و شرکت در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام می‌زنند.

 

حجت الاسلام رحیمی با دعوت از مردم به حضور در پای صندوق‌های اخذ رای، از آنها خواست رای دادن را به ساعات پایانی رای گیری موکول نکنند و افزود: سرعت در عمل خیر جزو دستورات دینی ما است و شایسته است این وظیفه را اول وقت انجام دهیم.

 

DSCF7962

 

DSCF7963

 

DSCF7964

 

DSCF7968

 

DSCF7972

 

DSCF7973

 

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
  1. ناشناس گفت:

    همچنان ارادت مندیم حاج آقا.