ساعت: ۱۸:۵۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ شناسه خبر: 31822

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود گفت: متاسفانه تفکر گرانی اجناس در هشترود روز به روز در حال افزایش است و امسال با هماهنگی و با تصمیم فعالان بازار هشترود، این تفکر تغییر خواهد یافت و مردم اجناس ارزانی نسبت به سایر شهرها در هشترود خواهند داشت.

Print Friendly

محمدرضا قهرمانپور در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود با اشاره به برگزاری طرح فروش ویژه نوروزی در هشترود گفت: بازار، امروز نیاز به برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا ویژه شب عید ندارد و در هیچ یک از کالاهایی که مورد نیاز مصرف‌کنندگان در ایام پایانی سال و نوروز ۹۵ است، با کمبود مواجه نیستیم که قرار باشد با عرضه مستقیم کالا، مایحتاج مردم را برطرف کنیم؛ بنابراین نمایشگاه‌های بهاره نباید همچون سال‌های گذشته و در سطح قبلی برگزار شود.

 

وی افزود: با برگزاری نمایشگاه های فروش ویژه، گلایه مندی واحدهای توزیعی افزایش می یابد چرا که به عقیده آنها درست در زمان افزایش تقاضا، مردم به سمت دیگری به غیر از این واحدها هدایت می‌شدند و در نتیجه مغازه‌های‌ آنها رونق مورد انتظارشان را نداشت.

 

قهرمانپور در خصوص راهکارهای جایگزین اصناف به جای برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا، گفت: در هشترود، امسال فروش‌های فوق‌العاده و حراج‌ها، جایگزین برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا خواهند شد و قصد داریم که تنظیم بازار را به دست اتحادیه‌های صنفی بسپاریم.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود تاکید کرد: متاسفانه تفکر گرانی اجناس در هشترود روز به روز در حال افزایش است و امسال با هماهنگی و با تصمیم فعالان بازار هشترود، این تفکر تغییر خواهد یافت و مردم اجناس ارزانی نسبت به سایر شهرها در هشترود خواهند داشت.

 

وی تصریح کرد: واحدهای صنفی مشمول فروش ویژه نوروزی با نصب بنر در سردرب واحدهای خود اجناس را با حداقل سود و در بعضی از اجناس زیر قیمت خرید به فروش خواهند رساند و قیمت ها نیز بصورت مداوم توسط بازرسان این اداره و یک گروه از استان کنترل خواهند شد.

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده