ساعت: ۱۸:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۱۱/۴ شناسه خبر: 30780
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت هشترود با اشاره اجرای طرح فروش فوق العاده اجناس تاکید کرد؛

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت هشترود گفت: طرح فروش فوق العده اجناس از اوایل هفته آتی آغاز خواهد شد و شهروندان هشترودی منتظر ارزانی البسه، کیف و کفش برای خرید عید باشند و عجله نکنند.

Print Friendly

محدرضا قهرمانپور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام پایانی سال و بمنظور افزایش قدرت خرید مردم و ایجاد تعادل در قیمت کالا های حساس و ضروری شهروندان، طرح فروش فوق العاده با همکاری اتاق اصناف شهرستان هشترود در بهمن و اسفندماه سالجاری برگزارخواهد شد.

 

وی افزود: واحد های صنفی که دارای مجوز فروش فوق العاده از اتاق اصناف می باشند می توانند نسبت به اجرای این طرح اقدام نمایند.

 

قهرمانپور اظهار داشت: واحد های صنفی دارای مجوز فروش فوق العاده، اجناس خود را با ۱۰ درصد تخفیف همراه با کیفیت لازم عرضه خواهند کرد. حتی در جلسه هماهنگی با واحدهای صنفی، آنها متعهد شدند حتی در برخی از اجناس، ملاک فروش قیمت خرید آن باشد.

 

وی یادآور شد: کالاهای قابل عرضه در مرجله اول فروش فوق العاده شامل پوشاک و کیف و کفش می باشد و در صورت رضایت شهروندان این طرح در سایر صنوف نیز اجرائی خواهد شد.

 

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت هشترود تاکید کرد: واحد های صنفی که تمایل به مشارکت در طرح فروش فوق العاده دارند می توانند با مراجعه به اتاق اصناف شهرستان و براساس ضوابط و مقررات مربوطه اقدام نمایند.

 

قهرمانپور تصریح کرد: هر واحد صنفی مشمول این طرح با نصب بنر فروش فوق العاده در واحد صنفی خود در مدت اجرای این طرح به مشتریان خدمت ارائه خواهد داد. قیمت خرید اجناس واحدهای صنفی نیز بررسی خواهد شد و سعی خواهیم کرد نظارت دقیقی داشته باشیم.

 

وی در مورد هدف از اجرای این طرح نیز خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم عنوان بدنامی گرانی اجناس در هشترود را از اذهان مردم پاک کنیم اما مردم هم باید به واحدهای صنفی هشترود اطمینان کنند.

 

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت هشترود افزود: این طرح از اوایل هفته آتی آغاز خواهد شد و شهروندان هشترودی منتظر ارزانی البسه، کیف و کفش برای خرید عید باشند و عجله نکنند.

 

پایان پیام/م.ا

 

 

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
  1. عبداله سخایی گفت:

    بازرسین قیمت کالا ازاصناف می خواهند قیمت فروش کالا را روی آن نصب کنند چون تفاوت سود افزوده بر قیمت خرید کنترل نمی شود بیشتر اصناف قیمت را با افزایش ۲۵تا۳۵ درصد نصب می کنند و با عنوان نصب اتکت قیمت گرانی را توجیح می کنند