ساعت: ۰۲:۰۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۱۰/۹ شناسه خبر: 29422
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود خبر داد؛

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود از آغاز صدور کارت بازرگانی برای رونق صادرات و واردات و همچنین برنامه ریزی برای برگزاری تورهای بازدید از نمایشگاههای صنعتی کشور خبر داد.

Print Friendly

محمدرضا قهرمانپور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: این اداره با همراهی اتاق بازرگانی استان آذربایجان شرقی اقدام به صدور کارت بازرگانی جهت رونق امر صادرات و واردات نموده است.

 

وی اظهار کرد: علاقمندان به این نوع فعالیت می توانند با شرکت در دوره های آمادگی و دریافت کارت بازرگانی در این زمینه فعالیت کنند و باعث رونق اقتصاد منطقه شوند.

 

قهرمانپور افزود: همچنین این اداره در نظر دارد برای آشنائی هرچه بیشتر سرمایه گذاران و علاقمندان به فعالیتهای اقتصادی تورهای بازدید از نمایشگاههای صنعتی کشور را برای آشنائی هرچه بیشتر فعالان در عرصه صنعت را برگزار کند.

 

وی تاکید کرد: استفاده از تجارب شرکت ها و واحدهای تولیدی کشور، کسب دانش روز، آشنائی بیشتر با زمینه های سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار برای فعالیت در هشترود از مهمترین اهداف برگزاری این نوع تورهاست.

 

قهرمانپور تصریح کرد: ۵۰ درصد از هزینه های برگزاری این تورها نیز بر عهده اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود می باشد.

 

وی تاکید کرد: علاقمندان برای حضور در این دو مورد به اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود مراجعه کرده و یا با شماره ۰۴۱-۵۲۶۲۶۰۸۰ تماس بگیرند.

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده