ساعت: ۰۱:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۹/۲ شناسه خبر: 26981
بخشدار نظرکهریزی هشترود:

بخشدار بخش نظرکهریزی هشترود گفت: دهیاران هرگونه حرکات کاندیداهای احتمالی را جهت بررسی و برخورد به بخشداری اعلام نمایند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، ناصر نادری بخشدار بخش نظرکهریزی هشترود در نشست دهیاران این بخش گفت: پیشگیری از تبلیغات پیش از موعد کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی  از وظایف فرمانداری و در روستاها  به عهده دهیاران است که هر گونه حرکات کاندیداهای احتمالی را جهت بررسی  و بر خورد به  بخشداری اعلام نمایند.

وی ادامه داد: بر اساس قانون تبلیغات پیش از موعد مقرر برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری از سوی کاندیداهای احتمالی ممنوع است.

نادری با بیان اینکه هدف همه ما حضور حد اکثری مردم و برگزاری انتخابات سالم است، گفت: باید تلاش کنیم تا انتخاباتی به دور از تنش و عاری از هرگونه شائبه در  بخش نظر کهریزی  برگزار شود . چرا که ما امانت دار مردم بوده و رای آنان به منزله حق الناس می باشد.

بخشدار نظر کهریزی با بیان اینکه با هرگونه تبلیغات پیش از موعد مقرر برابر با قانون برخورد می‌کنیم، اظهار داشت: بر اساس قانون با هر عاملی که اقدام به این کار خلاف قانون کند با معرفی به مراجع ذیربط به طور جدی با این افراد برخود لازم صورت می‌گیرد .

وی در ادامه با تأکید بر ممنوعیت استفاده از اموال دولتی و عمومی در جهت استفاده از تبلیغات کاندیداها خاطرنشان کرد: خط مشی ما در حوزه نظارت بر تبلیغات کاندیداها اجرای دقیق قانون تبلیغات است.

پایان پیام/م.ا

 

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
  1. ناشناس گفت:

    آقای بخشدار محترم در نظر داشته باشید این آقای >غ . ا < که در هیچ جای هشترود و عالم و آدم هیچ پست ومقام و جایگاهی نداره الحمدالله چگونه است که آشکارا در ملع عام در همه مراسمات و ختم و عروسی و بیماری و کربلا و مکه و … بی دعوت سرک میکشه و آشکارا تبلیغات میکنه که البته فایده ای هم نداره چطور هیچ اقدامی نمی کنید این بی قانونی نیست