ساعت: 15:04 منتشر شده در مورخ: 1394/08/30 شناسه خبر: 26866
مدیر آموزش و پرورش هشترود در مراسم آغازین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای:

مدیر آموزش و پرورش هشترود گفت: اجرای المپیاد ورزشی درون مدرسه ای عامل نشاط، تن درستی و سرزندگی دانش آموزان است.

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، دومین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با حضور مدیریت آموزش و پرورش ، معاونت پرورشی و تربیت بدنی ، مربیان ورزشی و داوران همزمان با دیگر مدارس منطقه در دبیرستان نمونه دولتی شهید باهنر شروع شد.

 

سلیمان بهشتی نیا مدیر آموزش و پرورش هشترود در مراسم آغازین این اتفاق ورزشی گفت: ورزش مهمترین سرگرمی در زندگی انسانهاست که روح و تن انسانها را سالم نگه می دارد.

وی هدف ازبرگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای را بالا بردن سطح آمادگی جسمانی دانش آموزان، ایجاد انگیزه و افزایش گرایش دانش آموزان به ورزش، شادابی و نشاط در بین دانش آموزان،افزایش مشارکت پذیری، توسعه ورزش همگانی و مشارکت پذیری تمامی دانش آموزان دانست.

بهشتی نیا با اشاره به اینکه یکی از مزایای اصلی این طرح، توسعه ورزش همگانی و شناسایی استعدادها و توجه بیشتر به امر ورزش است، خاطرنشان کرد: المپیاد ورزشی درون مدرسه ای حلقه مفقوده ورزش قهرمانی و ورزش همگانی است.

در این مسابقات اکثر دانش آموزان مدارس شرکت کننده در رشته های مورد علاقه رقابت خواهند کرد. که اکثرا در رشته های ورزشی والیبال، فوتسال ، شطرنج، پینگ و پنگ ، طناب کشی و بازی های بومی و محلی رقابت خواهند کرد.

 

پایان پیام/م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
  1. همشهری گفت:

    باسلام خدمت برادر زحمت کش اقای اسماعیل نژاد.بهتر نبود از عکس سال گذشته در انعکاس این خبر استفاده نمی کردید و عکسهای مراسم باشکوه امسال را قرار میدادید.همچنین لازمه از مدیریت و معاونت پرورشی و دبیر تربیت بدنی اموزشگاه نمونه دولتی شهید باهنر که مراسمی باشکوه را برگزار کردند تقدیر و تشکر نماییم