ساعت: 13:53 منتشر شده در مورخ: 2015/09/21 شناسه خبر: 23077
فرمانده نیروی انتظامی هشترود:

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان هشترود از دستگیری اراذل و اوباش با حکم قضائی خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

سرگرد محمدتقی سلطانی فرمانده نیروی انتظامی هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود در تشریح این خبر گفت: به دنبال شکایت مردمی مبنی بر پخش مواد مخدر، اخلال در نظم و امنیت عمومی و قدرت نمائی با قمه و قداره و ایجاد رعب و وحشت با هماهنگی مقام قضائی و به جهت حساسیت موضوع تیم ویژه مبارزه با اراذل و اوباش در یک طرح ضربتی این فرد را دستگیر کرد.

وی اظهار کرد: این فرد دارای سوابق متعدد کیفری در نزاع و درگیری فردی است و با سلاح شکاری نیز یک نفر را نیز مجروح کرده و متواری شده بود.

سلطانی افزود: این فرد با یک خودرو سواری فاقد پلاک در سطح حوزه استحفاظی اقدام به توزیع مواد مخدر می نمود که در بازرسی از متهم مقداری مواد مخدر از وع شیشه و همچنین سلاح سرد از نوع قمه کشف شد.

فرمانده نیروی انتظامی هشترود ادامه داد: متهم پس از دستگیری و معرفی به مقام قضائی، با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه یکی از وظایف ذاتی پلیس ایجاد امنیت و آرامش روانی جامعه بوده و احساس امنیت مهمتر از امنیت فیزیکی در نزد شهروندان است، این اقدام پلیس که با هماهنگی و دستور مقام قضائی انجام شد بازتاب وسیعی در بین مردم داشته و موجب ترس و وحشت افراد شرور شده است.

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
 1. ناشناس گفت:

  ضمن تشکر از نیروی انتظامی امیدوارم دیگر به جامعه برنگردد

 2. محمد گفت:

  باسلام خدمت جناب سرگردسلطانی:
  فقط همین یک نفردرشهرموادمخدرومشروب پخش می کند؟؟؟؟
  چراباچندنفرکه اکیبی دارنداینکاررامی کنند،قاطع برخ.ردنمی کنید؟شماراقسم به امام حسین(ع)به دادبچه های این شهربرسیدکه ندانسته به دام اعتیادمی افتندوتهیه موادآسان است.
  باتشکر

 3. هشترودی گفت:

  باسلام وتشکر دست اندرکاران خدوم نیروی انتظامی:به استحضار جناب سرگرد سلطانی می رساندچندین ارازل اوباش دیگر نیزدر شهرمان وجود دارد که علاوه بر چاقو کشی ولوتی گری در روز روشن رودرروی چشم مردم نسبت به فروش مواد مخدر در مغازه ها وکوچه هامی نمایند.لذا امیدواریم بامدیرت جنابعالی این مشکل حل گردد.

 4. رضا گفت:

  سلام لطفا به داده جوانان معتاد شهرستان برسید