ساعت: ۲۰:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ شناسه خبر: 22166
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود در واکنش به گلایه های مدیرعامل پالایشگاه پارس:

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود در واکنش به گلایه های مدیرعامل پالایشگاه پارس گفت: برخی از مواد ناخواسته ای باعث شده روند اجرائی این طرح به کندی پیش برود.

Print Friendly

محمدرضا قهرمانپور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود و در واکنش به گلایه های مدیرعامل پالایشگاه پارس هشترود مبنی بر دست و پاگیر بودن بروکراسی اداری در روند ادامه ساخت این پالایشگاه گفت: برخی از مواد ناخواسته ای باعث شده روند اجرائی این طرح به کندی پیش برود.

وی در مورد دلایل تاخیر در ساخت این مجموعه اظهار کرد: مدیرعامل این طرح دچار یک بیماری شده بود و در خارج از کشور تحت درمان بود و تمرکزی روی این طرح نداشت و دلیل دیگر اینکه یکی از شرکای وی به خارج از کشور رفته بود و اقدامات ثبتی برای خروج این فرد از سهامدارن و شرکای شرکت کمی زمان بر بود.

قهرمانپور افزود: همچنین در مکان یابی این طرح مشکلی رخ داده بود و این طرح در مجاورت رودخانه قرانقو قرار گرفته بود که با مخالفت آب و فاضلاب مواجه شده بود. حتی پرونده این طرح به دیوان عالی کشور ارجاع شده و منتظر اعلام رای هستند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود تصریح کرد: مسئولان محلی از نماینده تا فرماندار جلسات مختلفی با وی برگزار کرده اند حتی نماینده مجلس هشترود در طول هفته گذشته ۲ جلسه اختصاصی در این اداره و همچنین در استان برای رفع مشکلات این طرح برگزار کرده اند.

وی تاکید کرد: این طرح جزو طرح هائی است که بیشترین وقت و توان مسئولان محلی و استانی در ۴ سال گذشته را گرفته اما مشکلاتی که اشاره شد باعث شده این طرح به کندی پیش برود.

قهرمانپور خاطرنشان کرد: هدف از اجرای چنین طرح هائی پیشرفت منطقه و رونق اشتغال است و ادامه آن به نفع همه است و با کشمکش های سیاسی باعث سوختن یک طرح نشویم.

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
  1. رضا گفت:

    جز آلودگی برای هشترود چیز دیگری به ارمغان نمی آورد.

  2. همشهري گفت:

    امیدوارم مسؤلان جواب خوبی به این کارها بدهند چون باشنیدن این کارها ناراحتی مردم نسبت به مدیران محترم بیشتر میشه