ساعت: ۱۸:۱۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ شناسه خبر: 22131

چند روزی است متنی راجع به افتتاح اولین کشتارگاه آدمی زاد فضای مجازی را در بر گرفته است.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود به نقل از باشگاه خبرنگاران، متنی با این عنوان که ” اولین کشتارگاه انسان افتتاح شد” در گروه های مجازی دست به دست می گردد. مرکزی بنام مؤسسه خودکشی هر انسانی را که قصد خودکشی دارد ثبت نام کرده و به محض تأیید خودکشی و تأیید سلامت بدن، ذبح میشود. همچنین گوشت های قسمتهای مختلف بدن قیمتهای متفاوتی دارند.

در پاسخ به این شایعه باید گفت: کشته شدن توسط دیگران در تمام کشورها قتل محسوب می شود و مجازات سنگین دارد کسی مایل نیست برای ترک دنیا ذبح شدن را انتخاب کند و هیچ مؤسسه ای با مشخصات گفته شده وجود ندارد.
تنها در کشور سوئیس خودکشی قانونیست که خدمات سازمانهای ویژه این امر عموما برای بیماران لاعلاج در نظر گرفته شده که به “اوتانازی” یا مرگهای خود خواسته مشهور است و با ادعاهای شایعه هم ارتباطی ندارد.
باید توجه کرد تصاویری که همراه با متن شایعه منتشر شده هیچکدام ارتباطی با این مطلب ندارند.
تصاویر زیر از یک فروشگاه گوشت مشهور در شرق لندن است که از بازی “Resident Evil 6” الگو برداری کرده و در این به اصطلاح خلاقیت عجیب، با چسباندن قطعات گوشت حیواناتی نظیر خوک به یکدیگر، نمونه های دست و پا و در یک مدل هم بدن کامل انسان را ساخته است.
افتتاح اولین قصابی گوشت انسان+عکس
تصویر زیر نیز از تجمع اعتراض آمیز فعالان حمایت از حقوق حیوانات مقابل کلیسای مرکزی بارسلونا در ۲۰ مارس ۲۰۱۳ است که طی حرکتی نمادین آغشته به خون مصنوعی شده اند و دقایقی در ظرف هایی مشابه بسته بندی گوشت خوابیدند.
افتتاح اولین قصابی گوشت انسان+عکس
Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده