ساعت: ۱۰:۰۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۶/۱۵ شناسه خبر: 21949
مدیر جهادکشاورزی شهرستان هشترود خبر داد؛

مدیر جهادکشاورزی شهرستان هشترود از قلع و قمع دو مورد ساخت و ساز غیر مجاز دراراضی زراعی روستای بسیط بخش نظر کهریز این شهرستان خبر داد.

Print Friendly

اسماعیل کریمی اصل مدیر جهاد کشاورزی هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود با اعلام این خبر گفت: در اجرای دستور قضایی دادگاه جهت اجرای ماده ۳ و تبصره۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی با حضور نمایندگان مدیریت جهادکشاورزی شهرستان هشترود، نماینده دادستانی و نیروهای ویژه نظامی و انتظامی دومورد ساخت و ساز غیر مجاز که شامل دو باب خانه دراراضی روستای بسیط از توابع بخش نظرکهریزی شهرستان هشترود طبق احکام قضایی تخریب گردید.

وی با تاکید براینکه هرگونه تغییر کاربری اراضی کشاورزی بدون اخذ مجوز ازجهادکشاورزی جرم بوده و برابر قانون با تغییرکاربریهای غیرمجاز اراضی زراعی و باغی برخوردخواهد شد، اظهار کرد: براساس ماده ۸ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی ارائه هرگونه خدمات از جمله آب، برق و گاز و غیره تخلف بوده وبا رئیس اداره خاطی برخورد قانونی اعمال خواهد شد.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان هشترود افزود: طی سال جاری چهار موردقلع و قمع در شهرستان انجام شده وچهار مورد دیگر انجام خواهد شد.
وی همچنین از عموم مردم خواست در راستای حفظ و صیانت از اراضی کشاورزی با مدیریت جهادکشاورزی همکاری نمایند و بدون اخذ مجوز از هرگونه تغییرکاربری خودداری کرده و درصورت مشاهده مراتب را به امور اراضی شهرستان و یا به سامانه ۱۳۱ اعلام کنند.

 

۰۶

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
  1. علي خيري گفت:

    امید که رونق کشاورزی روزبه روز افزونتر شود

  2. ناشناس گفت:

    این همه ساخت وساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی , اونوقت زورتون به روستاییان بسیط رسیده . به دور و بر شهر هم نیم نگاهی بکنید .

  3. اکبر اژدری گفت:

    باعرﺽ سلام به نظر بنده باید دنبال راهکاری درست و قانون گزاری همه جانبه و مدیریت دقیق ودرست بود وشنیدن درد دل اهل کار و کوشش هم به این برنامه کمک چشم گیری خاهد کرد با تشکر