ساعت: 01:24 منتشر شده در مورخ: 2015/08/8 شناسه خبر: 20051

مهدی اسماعیل نژاد مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی پیک هشترود با صدور پیامی روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه رسانه و خبر تبریک گفت.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، در متن این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است ، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته از جمله شهید محمود صارمی که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند.

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند. خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

بی تردید کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار است. امروز قصیده توسعه شهرستان هشترود را نمی توان جز با قافیه رسانه به منصه ظهور رسانید. از این منظر است که هیچ واژه و کلامی یارای قدردانی از زحمات و تلاش های جامعه فعال و با افتخار رسانه ای هشترود را ندارد.
و راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است. چنانچه پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». از همین روست که می توانیم حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران عزیز را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم.
اینجانب فرارسیدن روز خبرنگار را به همه فعالان خبری و رسانه ای شهرستان هشترود تبریک و شادباش گفته و آرزومندم در سایه قلم های روشنگر، آگاه، هشداردهنده و دلسوز، آینده ای روشن و پرامید در انتظار جامعه هشترودی باشد.
پایان پیام/م.ا
Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
 1. باشگاه فرهنگی ورزشی شهید فلاحی گفت:

  با سلام
  من هم این روز را به همه خبرنگاران علل الخصوص به شما برادر تلاشگر که یکی از اقشار زحمت کش جامعه هستیدتبریک عر ض می نمایم

 2. علي خيري گفت:

  روز خبرنگار را برشما وکلیه امانت داران صدیق ودلسوز راکه ذات خبرنگار مبتنی بربی طرفیست تبریک گفته وازخداوند خالق هستی که کلیه خبرها را ازهبوط حضرت آدم تا ظهور حضرت حجت (عج) ازطریق خبرآورندگان (انبیاوائمه اطهار ) وقرآن کریم برای مردم جهان اعلام فرموده اند علودرجات وخدمت به جامعه بشریت خواستارم

 3. مديريت مدرسه ي غيردولتي درخت دانش گفت:

  نوشته هایتان طلوع حقیقت و بیان دردهای کسانی است که نمی توانند بگویند و فریادشان بی صداست. روز خبرنگار مبارک.

 4. p.a گفت:

  نوشتن را خدا به شما یاد داد و به قلم قسم خورد و گفت: «اقرا باسم ربک الذی خلق». درود بر شما پیغمبران و روز بعثتتان مبارک.

 5. همشهری گفت:

  من هم روز خبرنگار را به همه انهایی که قلمشان رابه هیچ مبلغی به هیچ رانتی به هیچ امتیازی نمی فروشند . فرق اطلاع رسانی را باپرده دری میدانند .تفاوت حریم کاری را با حریم خصوصی میفهمند. فرق بیباکی را با بیحیایی درک میکنند .هیچ رشوه ایی را تحت پوشش کادو قبول نمی کنند .و… تبریک عرض میکنم .

 6. اسفندي گفت:

  سلام روز خبرنگار را به تمام زحمت کشان این سایت تبریک عرض می کنم امیدوار هیچ موقع خسته نباشید

 7. ح