گروه: مصاحبه

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه هشترود:

نامگذاری سال های اخیر نشان از شناخت رهبر انقلاب از نیازهای جامعه و جبهه اصلی دشمن است/ حمایت از کالای ایرانی منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود

حجت الاسلام عبدالله موحدی گفت: حمایت از کالای ایرانی منجر به کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از بیکاری همچون فقر، طلاق، اعتیاد شده و همچنین توسعه و رونق پایدار به اقتصاد ملی را به ارمغان آورده و از وابستگی اقتصادی به ارزهای خارجی کم خواهد کرد.

۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹

رفع مشکل تماس های دریافتی اورژانس ۱۱۵

مدیر شبکه بهداشت و درمان هشترود گفت: خوشبختانه مشکل انتقال تلفن اورژانس ۱۱۵ هشترود که به مرکز میانه منتقل شده بود حل شده و شهروندان در صورت تماس با اورژانس ۱۱۵ به مرکز هشترود وصل خواهند شد.

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هشترود خبر داد؛

اجرای برنامه های متنوع در مناطق پرتردد توسط کتابخانه سیار کانون در روز ۱۳ فروردین

خانم ماریا هاشم زاده از اجرای طرح عیدانه کتاب و اجرای برنامه‌های فرهنگی در روز ۱۳ فروردین سال ۹۷ توسط کتابخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هشترود خبر داد.

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
مدیر کتابخانه های عمومی هشترود:

عضویت در کتابخانه های عمومی هشترود کاملا رایگان است

خانم پری اسدی گفت: عضویت در کتابخانه های عمومی این شهرستان کاملا رایگان بوده و عموم مردم با در دست داشتن کپی شناسنامه و یک عدد عکس می توانند ضمن عضویت، کتابهای بخش های مختلف را به امانت ببرند.

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵

مراسم چهارشنبه آخر سال در شهرستان هشترود بدون حادثه تلخ

چهارشنبه آخر سال در شهرستان هشترود بدون حادثه تلخ سپری شد.

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
رئیس اداره تعاون روستائی هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

عرضه میوه شب عید در ۳ مرکز سطح شهر/ فروش سیب و پرتقال به قیمت ۱۹۰۰ و ۱۷۰۰ تومان/ آغاز فروش از روز چهارشنبه ۲۳ اسفند

تقی یعقوبیان گفت: طبق قیمت اعلامی از استان قرار است هر کیلو پرتقال به قیمت ۱۷۰۰ تومان و هر کیلو سیب قرمز و سفید به قیمت ۱۹۰۰ تومان به فروش برسد.

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
دادستان هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

برخورد جدی با هنجارشکنان چهارشنبه آخر سال/ خانواده ها نسبت به کنترل فرزندانِ خود حساس باشند

شاهرخ اسداللهی گفت: جشن‌های ما تعریف شده است و در سنت‌هایمان کاملاً مشخص است. کسی نمی‌تواند نشاط را از جامعه بگیرد، اما اگر قرار باشد کسی آرامش مردم را به هم بزند، نمی‌توان گفت یک شب هزار نمی‌شود.

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
مدیر بنیاد مسکن هشترود:

روستائیان توانِ تامین تضامین بانک های عامل تسهیلات روستائی را ندارند/ روستائیان بدنبال نوسازی واحد مسکونی خود باشند

بهمن مهرانی فر گفت: بعضی از بانکها متاسفانه برابر بخشنامه ابلاغی عمل ننموده و در اخذ تضامین سخت گیری میکنند که متاسفانه اکثرروستاییان بعلت مذکور توان اخذ تسهیلات را ندارند.

۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
مدیر آموزش و پرورش هشترود:

آمادگی باشگاه فرهنگیان و ۳ مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی/ بدلیل رویداد تبریز ۲۰۱۸ امکانات مدارسِ طرح اسکان ارتقا یافته است

بهمن اقدمی گفت: باشگاه فرهنگیان هشترود با ظرفیت ۸۰ نفر و ۳ مدرسه نیز آماده شده تا در صورت نیاز با ظرفیت ۲۰۰ مسافر در خدمت باشد.

۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
فرمانده نیروی انتظامی هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

کشف بیش از یک میلیون عدد انواع مواد محترقه/ متخلفان چهارشنبه سوری تا پایان تعطیلات در بازداشت خواهند بود/ موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ گزارش دهید

سرهنگ محمدتقی سلطانی گفت: در روز چهارشنبه پایان سال افرادی که باعث سلب آرامش مردم شوند با همکاری دستگاه‌ قضایی تا پایان تعطیلات نوروز در بازداشت به سر می‌برند همچنین خودروهای مزاحم تا پایان تعطیلات نوروز به پارکینگ‌ها منتقل می‌شوند.

۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
مدیرعامل واحد برتر جشنواره حامیان حقوق مصرف کننده استان:

انتخاب به عنوان واحد برتر وظیفه مان را سنگین تر کرده است/ شرکت آرد هشترود به لحاظ حجم سرمایه گذاری جزو برترین های کشور است/ به کار جمعی اعتقاد داریم

حمید غفارزاده گفت: شرکت آرد هشترود به کار جمعی اعتقاد دارد و وجود یک گروه فکری و کاری قدرتمند را در پیشبرد اهداف و توسعه کاری تاثیرگذار می داند.

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۶