گروه: مصاحبه

مدیر جهاد کشاورزی هشترود خبر داد؛

کشت نخود پاییزه در ۸ هزار هکتار از اراضی هشترود

مجید احمدی از کشت نخود پاییزه در ۸ هزار هکتار از اراضی شهرستان هشترود خبر داد.

13 آذر 1401 - 09:38
مسئول نهاد آبادانی و پیشرفت چاراویماق خبر داد؛

آغاز حمایت از دستبافته های چاراویماق

آیت شاهی گفت: با تشکیل کمیته استانی و با انعقاد قرارداد با سازمان فنی و حرفه ای استان با جامعه هدف ۳۰۰ نفر از قالیبافان در ۲۰ روستای شهرستان شروع شده است.

30 آبان 1401 - 11:51
شهردار هشترود در گفتگوی اختصاصی با پیک هشترود خبر داد؛

تخفیف ۱۰۰ درصدی عوارض پروانه و تراکم ساخت برای بافت فرسوده/ استفاده از نقشه تیپ برای کاهش هزینه‌ها و مشارکت در آواربرداری در جهت تشویق اهالی برتی نوسازی خانه های ناپایدار

مهدی پورصادق گفت: شهرداری‌ها در محدوده‌های مصوب بافت‌های فرسوده موظف هستند حداقل ۵۰ درصد در عوارض پروانه و تراکم ساخت تخفیف بدهند و این میزان در هشترود تا ۱۰۰ درصد تخفیف افزایش یافته است.

28 آبان 1401 - 13:07
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان هشترود خبر داد؛

توزیع بسته‌های حمایتی در بین خانواده‌ زندانیان هشترودی با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال

سهیل قشلاقی از توزیع بسته‌های حمایتی غذایی، فرهنگی و نوشت افزار با هزینه نزدیک به یک میلیارد ریال در بین خانواده‌های زندانیان شهرستان هشترود خبر داد.

28 آبان 1401 - 09:38
دادستان هشترود در گفتگوی اختصاصی با پیک هشترود:

تشکیل پرونده برای ۴ کاربر هشترودی فضای مجازی در جریان اغتشاشات اخیر/ رصد فضای مجازی از سوی دستگاههای نظارتی بصورت مستمر است

سهیل قشلاقی گفت: رصد فضای مجازی بصورت مستمر و دقیق توسط دستگاه های نظارتی صورت می گیرد و در جریان اغتشاشات اخیر نیز موارد خرابکارانه ای مشاهده شدند.

18 آبان 1401 - 20:28
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه نظرکهریزی:

۱۳ آبان مانع انحراف نظام از مسیر اصلی و دینی شد/ شعار مرگ بر آمریکا برخاسته از تنفر ملت ایران از سیاستهای خصمانه دولت آمریکاست

زیداله رضایی گفت: شعار مرگ بر آمریکا تنها یک شعار نیست بلکه برخاسته از تنفر و انزجاری است که جمهوری اسلامی ایران به دلیل خصومت‌های بیرحمانه ایالات متحده علیه کشورمان داشته است.

12 آبان 1401 - 10:48
رئیس اداره تبلیغات اسلامی هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

خطای اعتماد به آمریکا کار افرادی است که تاریخ را فراموش کرده اند/ ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمائی روز ۱۳ آبان پشتیبان نظام خواهند بود

حجت الاسلام یعقوب اباذری گفت: اعتماد به آمریکا و سیاستمداران آنها خطایی است که تنها افرادی آن را مرتکب میشوند یا فراموش کارند و یا ساده لوح که جز این دو خدای نکرده بوی خیانت خائنین خواهد آمد.

12 آبان 1401 - 10:06
مدیر آموزش و پرورش هشترود:

دانش آموزان برای تبعیت از ولایت و شهدا الگویی همچون شهید فهمیده دارند/ دانش آموزان در راهپیمائی ۱۳ آبان حضور پرشوری خواهند داشت

جعفر بصیری گفت: در روز ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار دانش آموزان هشترودی با حضور در راهپیمایی و شعار مرگ بر آمریکا حضور خود در کنار نظام وانقلاب را به نمایش خواهند گذاشت و انزجار خود از استکبار جهانی را به جهانیان ثابت خواهند کرد.

11 آبان 1401 - 10:22
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

تسخیر سفارت آمریکا توسط دانشجویان در روز ۱۳ آبان، مُهر بطلانی بر دخالت های استکبار جهانی بود/ حضور آگاهانه جامعه دانشگاهی کشور در راهپیمائی روز مبارزه با استکبار

محبعلی پور گفت: جامعه علمی و دانشگاهی کشور همچون گذشته در راهپیمائی روز ۱۳ آبان مشارکت جدی خواهد داشت و با مشت های گره کرده پاسخ یاوه گوئی های دشمنان را خواهد داد.

11 آبان 1401 - 09:43
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود:

بازاریان و اصناف از پیشتازان حضور در عرصه های انقلابی هستند و در راهپیمائی روز ۱۳ آبان حضور منسجم خواهند داشت

بهروز عبدیلی گفت: اصناف و بازاریان این شهرستان برای همبستگی بیشتر با دیگر اقشار به صورت منسجم، در راهپیمایی حضور خواهند یافت.

10 آبان 1401 - 10:03
رئیس اداره بیمه سلامت هشترود:

بیمه شدگان حتما برای خرید دارو جهت بهره مندی از پوشش بیمه ای از طریق تجویز نسخه توسط پزشک خریداری کنند

احمد شیرجنگ گفت: با توجه به اینکه میزان افزایش قیمت اعمال شده بر ۱۴۰۰ قلم دارو فقط در صورتی توسط بیمه‌ها پوشش داده می‌شود که از طریق نسخه الکترونیک برای خرید اقلام دارویی اقدام شود پس لازم است بیمه شدگان حتما برای خرید دارو از طریق تجویز نسخه توسط پزشک اقدام نمایند.

8 آبان 1401 - 12:59