گروه: اجتماعی

همه چیز در مورد ازدواج موفق

به طور مختصر می توان درباره ازدواج و نتایج و ثمرات آن چنین اظهار داشت که ازدواج در سه امر خلاصه می شود تکمیل، تسکین و تولید.

۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴

با کودک پرخاشگر چگونه رفتار کنیم؟

فرقی نمی کند کودک شما درمواجهه با چیزی که باب میلش نیست به آرامی واکنش نشان دهد یا در بهترین حالت، مثل ترقه منفجر شود، مدیریت خشم، مهارتی است که هر نوع بچه ای از آن نفع می برد.

ما به عنوان والدین با کنترل احساسات خودمان در برابر طغیان های خشم مان، می توانیم اساس و شالوده ی فراگیری این مهارت مهم را برای فرزندان مان بنا کنیم.

۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳

کلیات طرح استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزش یاران نهضت سوادآموزی رد شد

سخنگوی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از رد طرح الحاق یک ماده به قانون استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزش یاران نهضت سوادآموزی خبر داد.

۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳

فرمولی برای نوشیدن آب مورد نیاز بدن

همانند بسیاری از سالم‌ترین عادات شما، میزان بیشتر همواره بهتر نیست، حتی زمانی که موضوع آب مطرح می‌شود. برخی مواقع باید از نوشیدن آب بیش از اندازه پرهیز کنید.

۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵

آیا شبکه نسیم خطوط قرمز کمتری دارد؟

محمد احسانی ـ‌ مدیر شبکه نسیم ـ‌ از تازه‌ترین اتفاقات این شبکه و ویژه برنامه‌های تابستانی آن سخن گفت.

۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵

یک اطلاعات غلط درباره اعداد مندرج در انتهای بطری‌ها

یک مسئول سازمان غذا و دارو به جزئیات معنای اعداد مندرج در انتهای بطری‌ها پرداخت.

۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳

۸ اشتباه ورزشی در تابستان

ورزش کردن در فصل تابستان و در هوای گرم نیازمند مراقبت‌های خاصی است. معمولا ورزشکاران در این فصل اشتباه‌هایی را مرتکب می‌شوند که ممکن است باعث آسیب رسیدن به بدن آن‌ها شود.

۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳

عکس/ سنگ قبر حیوانات

اولین سنگ قبر حیوانات در ایران + عکس

۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱

شخصیت شناسی عطرها

سرنخ حکایت های عطر و خوش بویی را که بگیرید، یک طرفش می رسد به شناسایی شخصیت افراد از روی عطر مورد علاقه شان. مثلا اینکه اگر فردی آرام باشد چه بویی را بیشتر می پسندد یا اگر شخصیتی هیجانی و پرهیاهو باشد چه عطری؟ اگر به فروشگاه های معتبر عطرفروشی سر زده باشید و بخواهید برای دوستانتان عطر بخرید اما انتخاب قطعی نداشته باشید.

۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
پلیس راهور

دوربین پلیس نبستن کمربند ایمنی، استفاده از موبایل و خوردن و آشامیدن را ثبت می کند

رئیس مرکز فناوری اطلاعات پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: ثبت تخلفات رانندگی با دوربین های پلیس از جمله نبستن کمربند ایمنی، استفاده از تلفن همراه، خوردن و آشامیدن در قالب طرحی آزمایشی در یکی از استان های کشور در حال اجراست که این طرح در صورت اجرای موفق در تمام شهرها اجرا می شود.

۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵

نحوه تهیه «ربی» که مانع از بیماریهای قلبی و سرشار از ویتامینهای E,A,D ،C است

با توجه به مضراتی که برای رب گوجه فرنگی در طب سنتی بیان شده، برای جایگزین کردن این نوع رب که برای پخت انواع غذاهای مختلف نیازمند آن هستیم از چه نوع ربی می‌توان استفاده کرد؛ نحوه تهیه ربی سرشار از ویتامین C و مانع بیماریهای قلبی در این مطلب آمده است.

۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵