گروه: گفتگو

نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهرستان هشترود خبر داد؛

ثبت نام از آرماتور بندهای ماهر برای اعزام به کربلا

نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهرستان هشترود گفت: بر اساس اعلام نیاز از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات، در حال حاضر نیروی کار در بخش آرماتوربند حرفه ای در شهر کربلا مورد درخواست است.

2 بهمن 1395 - 10:21
مسئول ستاد دهه فجر هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

نظام پلید شاهنشاهی به هیچ عنوان قابل دفاع نیست/ دشمن با تمام قوا وارد میدان شده است/ فعالیت ستاد دهه فجر با ۱۶ کمیته

حجت الاسلام یعقوب اباذری گفت: باید همه در مقابل انقلاب اسلامی احساس مسئولیت کنیم چراکه زمان، زمان دست روی دست گذاشتن نیست و دشمن با تمام قوا وارد میدان شده تا دستاوردهای انقلاب را زیر سوال ببرد.

30 دی 1395 - 19:25
جانشین ستاد اقتصاد مقاومتی هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

تخفیف ۸۰ درصدی در هزینه های تفکیک و پروانه کسب رایگان برای متقاضیان ایجاد مجتمع های کارگاهی برای مشاغل مزاحم/ زیباسازی شهر و تسهیل در رفت و آمد از اهداف اصلی طرح هستند

جانشین ستاد اقتصاد مقاومتی هشترود گفت: بر اساس توافق صورت گرفته با ادارات دخیل در این طرح، قرار است شهرداری تا ۸۰ درصد از هزینه های تفکیک مکان، ارائه پروانه کسب رایگان از سوی اتاق اصناف و همچنین تغییر کاربری نیز به راحتی در جهت تسهیل در امور صورت گیرد.

28 دی 1395 - 10:39
رئیس اداره کتابخانه های عمومی هشترود در گفتگوی اختصاصی با پیک هشترود:

تشریح برنامه های گرامیداشت دهه فجر/ عضویت رایگان در کتابخانه ها/ استقبال هشترودی ها از طرح اهدای کتاب به کتابخانه ها

رئیس اداره کتابخانه های عمومی هشترود گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب و نمایشگاه عکس و پوستر با همکاری سایر نهادها، مسابقات نقاشی و کتابخوانی در موضوعات مختلف بخشی از برنامه های پیش بینی شده برای دهه فجر امسال است.

28 دی 1395 - 09:29

یخ زدائی و نمک پاشی راه های روستائی شهرستان هشترود +تصاویر

رئیس اداره راه و شهرسازی هشترود از یخ زدائی و نمک پاشی راه های روستائی شهرستان خبر داد.

27 دی 1395 - 12:01
رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود عنوان کرد؛

کسب ۵۲ مقام استانی و کشوری توسط ورزشکاران هشترودی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هشترود گفت: ورزشکاران هشترودی توانسته‌اند در طول سالجاری در رشته‌های مختلف افتخار آفرینی کنند و صاحب ۵۲ مقام استانی، منطقه‌ای و کشوری شوند.

26 دی 1395 - 16:47
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

افزایش مالیات و کاهش بودجه، ظلم بزرگی به مردم استان آذربایجان شرقی از سوی دولت است/ خوش خدمتی ادارات مالیات استان عامل افزایش میزان مالیات هاست/ از طریق مجمع نمایندگان استان پیگیر خواهیم بود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: افزایش مالیات در استان آذربایجان شرقی ظلم بزرگی به مردم و اصناف شهرهای محروم و کم درآمدی چون هشترود و چاراویماق است و فشار مضاعفی بر دوش مردم در این اوضاع اقتصادی به بار می آورد.

25 دی 1395 - 09:53
رئیس اداره راه و شهرسازی هشترود خبر داد؛

اجرای عملیات پاک‌سازی قرنیز و آب‌چکان های یخ زده در زیر پل‌ها

علیرضا اوشال رئیس اداره راه و شهرسازی هشترود از انجام عملیات پاک‌سازی قرنیز و آب‌چکان زیر پل‌های حوزه استحفاظی شهرستان هشترود خبر داد.

25 دی 1395 - 09:23
رئیس اداره فرهنگ و اسلامی هشترود خبر داد؛

سی ام دی ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم

رئیس اداره فرهنگ و اسلامی هشترود از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم تا سی ام دی ماه جاری خبر داد.

25 دی 1395 - 09:15
کشاورز هشترودی نمونه در استان در گفتگو با پیک هشترود:

اقتصاد مقاومتی اقدامی عملی می خواهد/ علاقه ای به بیمه محصولات کشاورزی ندارم/ واردات کمر کشاورزان را شکسته است/ عدم حمایت واقعی از سرمایه گذاران در منطقه/ کشاورزی تنها راه توسعه هشترود

یک کشاورز نمونه استان گفت: اقتصاد مقاومتی قدم مناسبی برای حمایت از تولیدکنندگان است اما مسئولان گام عملی برای آن برنداشته اند. وامی که در این راستا داده می شود هم درصد بالائی دارد و هم به موقع نیست و بعد از فصل کاری ارائه می شود.

20 دی 1395 - 11:46

لکه گیری مسیر هشترود به نظرکهریزی با آسفالت سرد +تصاویر

رئیس اداره راه و شهرسازی هشترود از لکه گیری مسیر هشترود به نظرکهریزی با آسفالت خبر داد.

20 دی 1395 - 09:52