گروه: گفتگو

عضو منتخب شورای پنجم شهر هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

لزوم انتخاب شهردار توانمند و کاربلد و بدور از مسائل سیاسی/ تلاش در جهت نهادینه سازی مشتری مداری در مجموعه شهرداری/ در اجرای برنامه های مدنظر سایر اعضا شورای شهر نیز تلاش خواهم کرد

محمدرضا قهرمانپور گفت: به اعتقاد بنده هشترود نیازمند یک شهردار توانمند و کاربلد و بدور از مسائل سیاسی است و در این راستا نیز با همکاری سایر اعضای شورا تلاش خواهم کرد.

7 خرداد 1396 - 13:16
کارشناس امور مذهبی در گفتگو با پیک هشترود:

روزه داران از سفره میهمانی الهی بیشترین بهره را ببرند/ دستیابی به کمال بندگی و تحول در کردار ره آورد یک ماه عبادت است

حجت الاسلام سیدجعفر موسوی گفت: مؤمنان روزه‌دار با دعوت شدن به میهمانی خدا زمینه را برای پاک کردن روح و جسم خود از گناهان غنیمت بدانند و از این سفره میهمانی الهی بیشترین بهره را ببرند.

7 خرداد 1396 - 10:35
مدیر جهادکشاورزی هشترود خبر داد؛

عرضه کالاهای اساسی در ماه رمضان در قالب طرح ضیافت/ توزیع برنج و شکر به قیمت هر کیلو ۲۷ هزار ریال/ اعلام تخلفات به سامانه ۱۲۴

مهندس اسماعیل کریمی اصل گفت: سهمیه برنج شهرستان در قالب طرح ضیافت ۱۹ تن و از نوع سفید مرغوب می باشد و به قیمت هر کیلو ۲۷ هزار ریال بصورت خرده فروشی در اختیار واحدهای صنفی قرار گرفته است.

7 خرداد 1396 - 10:18
شهردار هشترود خبر داد؛

کف پوش گذاری محوطه وسایل بازی پلی اتیلینی کودکان در بوستان نماز/ مشکل نور در حال ترمیم است

اسلام عبدیلر گفت: محوطه وسایل بازی پلی اتیلینی کودکان در بوستان نماز برای کاهش خطرات احتمالی با کفپوش گذاری، استاندارد سازی شد.

7 خرداد 1396 - 09:45
یک کارشناس امور مذهبی در گفتگو با پیک هشترود:

ماه رمضان بهترین فرصت برای تعمیق باورها و اعتقادات دینی جوانان است/ تلاوت قرآن کریم از مهم ترین امتیازات ماه رحمت الهی است

یک کارشناس امور مذهبی گفت: امروزه دشمن به دنبال این است تا ذائقه و رفتار مردم وجوانان ما را تغییر دهد و باید از فرصت های این ماه استفاده کرد و باورهای دینی خود را براساس آموزه های دینی و قرآنی، مکتب اهل بیت(ع) تنظیم وتقویت کنیم.

6 خرداد 1396 - 11:14
فرمانده انتظامی هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

برخورد پلیس با حرمت شکنان ماه رمضان/ سالن های غذاخوری برای ارائه خدمات در طوهای ماه رمضان مجوز دریافت کنند

سرهنگ محمدتقی سلطانی گفت: سالن‌های غذاخوری و مراکز ارائه غذای گرم که قصد ارائه خدمات‌دهی در طول روز ایام ماه رمضان را دارند باید مجوز لازم را از نهاد مربوطه دریافت کنند اما این سالن‌ها باید از طریق فضای بیرونی قابل مشاهده برای افراد روزه‌دار نباشد.

6 خرداد 1396 - 11:03
فرمانده سپاه هشترود:

فتح خرمشهر گلچینی از گنجینه دفاع مقدس به شمار می‌رود/ باید روحیه ایثار و مقاومت در جامعه ترویج یابد

سرهنگ احمد تقی پور گفت: باید روحیه ایثار و مقاومت در جامعه ترویج یابد تا مانع بی‌مسئولیتی، بی‌قیدو بی‌بندوباری، بدحجابی و بی‌حجابی در جامعه شود.

2 خرداد 1396 - 22:12
امام جمعه هشترود تاکید کرد؛

سوم خرداد روز خنثی شدن توطئه استکبار بود/ اقتصاد مقاومتی با شعار محقق نمی شود

امام جمعه هشترود گفت: رژیم بعثی عراق و صدام، با همکاری کشورهای دشمن بشریت و ایران اسلامی، با تهاجم به انقلاب اسلامی و اشغال خرمشهر قصد پیشروی به سایر شهرها داشتند که با تلاش جوانان و جان برکفان بسیجی، ارتشی و سپاهی، نقشه شوم آنان در نطفه خفه شد.

2 خرداد 1396 - 22:06
مدير كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان هشترود:

جمع آوری ۱۸۲ میلیون تومان از صندوق صدقات در سال گذشته/ تمامی صدقات جمع آوری شده صرف نیازمندان می شود

مسلم رضایی گفت: طی سال ۹۵ بیش از ۱۸۲ میلیون تومان صدقه از صندوق های صدقات کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هشترود جمع آوری شده است.

2 خرداد 1396 - 12:54
شهردار هشترود خبر داد؛

آغاز عملیات اجرائی عملیات آسفالت ریزی خیابان اصلی شهر/ ۵ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته برای پروژه در مرحله اول

اسلام عبدیلر گفت: با شروع فصل کاری درسال جاری و طی تشریفات قانونی آگهی مناقصه برای تعیین پیمانکار و مشخص شدن پیمانکار قرارداد منعقد و نسبت به شروع مقدمات اجرای پروژه اقدام گردید و از روز ۳۱ اردیبهشت عملیات آسفالت ریزی عملا آغاز گردید و طی روزهای آینده ادامه خواهد یافت.

1 خرداد 1396 - 14:18
رئیس کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان هشترود خبر داد؛

اهداء یک هزار جلد کتاب به مدارس نظرکهریزی/ آغاز ثبت نام کلاسهای ویژه تابستان

خانم ماریا هاشم زاده گفت: هزار جلد کتاب برای کتابخانه های مدارس نظر کهریزی توسط کانون پرورش فکری کوکان و نوجوانان شهرستان برای تکمیل کتابخانه های مدارس شهر و روستاهای این بخش اهدا شد.

25 اردیبهشت 1396 - 10:17