گروه: پوششی

مدیر کمیته امداد هشترود:

کمک ۹۰ میلیون ریالی خیّران در مراسم گلریزان ویژه مددجویان/

شهرام آسیابی گفت: در جشن گلریزان ویژه مددجویان، خیرین بالغ بر ۹۰ میلیون ریال به صورت نقدی به نیازمندان شهرستان هشترود اهدا کردند.

۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
فرمانده سپاه هشترود در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه فتح خرمشهر:

فتح خرمشهر گلچینی از گنجینه دفاع مقدس به شمار می‌رود/ ایستادگی در مقابل دشمنان با رمز مقاومت باید سرلوحه مذاکره کنندگان کشور در قضیه برجام باشد

سرهنگ احمد تقی پور گفت: همانطوریکه در طول هشت سال دفاع مقدس تنها با مقاومت توانستیم در مقابل دشمنان این نظام ایستادگی کنیم الان هم باید در خصوص مسئله برجام مقاومت کنیم و نگذاریم حقی از جامعه و مملکت ضایع شود.

۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
فرماندار هشترود در جلسه کمیته برنامه ریزی:

واریز ۱۴۰ میلیارد ریال به حساب دهیاری ها در پنج سال گذشته/ توزیع اعتبارات برای دهیاریها در کشور عادلانه نیست/ پروژه های روستائی باید منجر به رونق اقتصادی شوند

فرماندار شهرستان هشترود گفت: در ۵ سال اخیر با عنایات دولت تدبیر و امید بیش از ۱۴۰ میلیارد ریال به دهیاری های شهرستان تخصیص داده شده که این مبلغ در ۱۰ سال قبل از آن فقط ۴۰ میلیارد ریال بود که در این زمینه شاهد رشد ۷۰۰ برابری هستیم.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
نماینده هشترود و چاراویماق در مجلس:

گلایه اهالی منطقه سهند آباد و آتش بیگ از وضعیت بدِ راهها/ نصب دکل مخابراتی و تلویزیونی در روستای مهره دار/ ۹۵ درصد از روستاهای هشترود از نعمت گاز برخوردارند

سیدحمزه امینی گفت: وضعیت محورهای پرتردد از جمله ذوالبین و آتش بیگ مناسب نیست و باید این مسیرها در اولویت کاری دولت قرار گیرد.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس:

بیش از ۹۰ درصد راه‌های روستایی شهرستان چاراویماق تخریب شده است

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس گفت: بیش از۹۰درصد راه‌های روستایی این شهرستان تخریب شده است و این منصفانه نیست که این شهرستان را به نسبت جمعیت بسنجیم، امیدوارم به توسعه راه‌های این شهرستان توجه ویژه‌ای شود.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

خیرین آذربایجان شرقی ۷۵۰میلیارد ریال به مدرسه سازی کمک کردند

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در همایش خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار هشترود گفت: سال گذشته خیرین ۷۵۰ میلیارد ریال در استان به مدرسه سازی کمک کردند که این میزان امسال به ۸۰۰میلیارد ریال خواهد رسید.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
فرماندار هشترود:

۵۰ درصد میز و صندلی کتابخانه های هشترود نیاز به بازسازی دارد

فرماندار هشترود در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان، گفت: ۵۰ درصد صندلی ها و میزهای کتابخانه های هشترود فرسوده و نیاز به بازسازی و تعویض دارد.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی:

واگذاری اراضی به طرح های صنایع تبدیلی بر اساس قوانین مربوطه ممکن است

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی در کارگروه گردشگری هشترود، گفت: اراضی قابل واگذاری به طرح های صنعتی و صنایع تبدیلی در اراضی درجه سه و چهار بر اساس قوانین و مقررات و تصویب در کمیسیون مربوطه خواهد بود.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
معاون توسعه امور پیشگیری بهزیستی آذربایجان شرقی:

۱۰ درصد از معتادان شناسائی شده در استان زن هستند

معاون توسعه امور پیشگیری بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: از تعداد ۵۰ هزار معتاد استان، ۱۰ درصد را زنان تشکیل می دهند.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
فرماندار هشترود:

افزایش مبلغ عوارضی بستان آباد هشترود ناعادلانه بوده و باید کاهش یابد

امین امینیان گفت: عوارضی اتوبان پیامبر اعظم حدفاصل هشترود تا بستان آباد ناعادلانه و غیر منصفانه هست و باید کاهش داده شود.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
فرماندار هشترود:

روابط عمومی ها درخواست های مردم را بدون سانسور به مدیر انتقال دهند

فرماندار هشترود در همایش روابط عمومی های دانشگاه علوم پزشکی تبریز که در هشترود برگزار شده بود، گفت: روابط عمومی ها نباید به باب میل و مطلوب مدیر حرف بزنند بلکه باید درخواست های مردم را به درستی و بدون سانسور به مدیر اطلاع دهند.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰