گروه: بسته سلامتی

به این دلایل زیر بغل هایتان را سم زدایی کنید+ روش تهیه سم زداهای خانگی

زیر بغل پر از غده هایی است که ترکیبات محصولات مورد استفاده خانم ها را جذب می کنند. این مسئله ممکن است منجر به مشکلات سرطانی شود. یکی از کارهایی که برای پیشگیری از سرطان سینه می توان انجام داد، سم زدایی از زیر بغل هاست.

۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵

معجزه مصرف یک قاشق سرکه سیب

نوشیدن یک قاشق غذاخوری سرکه سیب آنزیم هایی که مسئول تجزیه کربوهیدارت ها هستند را غیر فعال می کند. از این رو، این محصول از انباشت گلوکز در خون و افزایش شدید قند پیشگیری می کند.

۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
آیا عوارض مصرف قرصهای آهن را می‌دانید

۵ راهکار طب سنتی برای درمان «کم‌خونی و فقر آهن»

امروزه یکی از شایع‌ترین مشکلات به‌ویژه در میان کودکان، زنان باردار و دختران، مشکل کم‌خونی و فقر آهن است که در مبانی طب سنتی، راهکارهای عملی و البته ساده‌ای برای درمان آن وجود دارد.

۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲

برای رفع سردی معده و شادابی پوست از این سبزی کمک بگیرید

یک کارشناس طب سنتی گفت: کسانی که مبتلا به رفلکس معده (ناشی از سردی معده)هستند، از مصرف جعفری نفع می‌برند زیرا باعث کاهش رطوبت معده می‌شود همچنین ماسک جعفری موجب حونرسانی بهتر به پوست شده و به شادابی آن کمک می‌کند.

۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵

میوه‌ای که ۲۰ برابر لیمو «ویتامین C» دارد

گیاه نسترن درختچه‌ کوچکی است با ارتفاع حداکثر ۳ متر و برگ‌هایی شامل پنج تا هفت برگچه دندانه‌‌‌دار؛ از میوه گل نسترن به عنوان غنی‌ترین منبع ویتامین C یاد شده که ۲۰ برابر لیمو ویتامین C دارد.

۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱

برای سلامت استخوان های خود این “میوه “را بخورید

خواص زردآلو برای سلامتی شامل توانایی آن برای درمان سوء هاضمه، یبوست، گوش درد، تب، بیماری‌های پوستی، سرطان و کم خونی است. روغن زردآلو برای درمان عضلات بیمار و زخم‌ها مفید خواهد بود

۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰

تمام دلایل خارش پوست و کهیر زدن

خارش پوست از مشکلات شایع پوستی که بسیار هم عذاب آور است, خارش پوست دلایل مختلفی دارد که در ادامه با آن ها آشنا میشوید.

۱۵ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰

درمان‌های خانگی برای از بین بردن موهای زائد صورت

ترکیب آرد نخود و لیمو یک گزینه درمانی لایه بردار را در اختیار شما قرار می دهد که افزون بر حذف موهای زائد، حضور سلول های مرده پوست را نیز کاهش می دهد.

۱۵ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰

این “میوه” ضامن سلامتی است

یک فنجان آناناس بیش از ۱۰۰ درصد مقدار مصرف توصیه شده روزانه ویتامین C انسان را تامین می کند. این ماده مغذی سیستم ایمنی بدن انسان را تقویت می کند و همچنین، در رشد و ترمیم بافت های بدن نیز نقش دارد.

۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶

دانه‌هایی که بیشتر از شیر کلسیم دارند!

شیر تنها منبع خوب برای تامین کلسیم محسوب نمی شود و دانه های چیا را می توان جایگزینی فوق العاده برای شیر در نظر گرفت، زیرا تقریبا به همان اندازه کلسیم دارد.

۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷

۳۰ روز پشت سر هم آب بنوشید تا شاهد معجزه آن باشید

دانشمندان دریافته اند که اگر فردی به مدت ۳۰ روز به میزان ۸ تا ۱۰ لیوان آب به مصرف برسانید این اتفاق‌های خوب در بدنش رخ می‌دهد.

۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵