گروه: هشترود

دادستان هشترود خبر داد؛

رعایت پروتکل های بهداشتی در مرکز ترک اعتیاد هشترود

سهیل قشلاقی گفت: خوشبختانه در مرکز ترک اعتیاد هشترود نکات بهداشتی کاملا رعایت می شود و تاکنون گزارشی مبنی بر ابتلای معتادان به کرونا گزارش نشده است.

۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه هشترود:

آثار رحمت الهی در ماه ربیع هویداست

حجت الاسلام امیرنژاد گفت: ماه «ربیع الاول» همانگونه که از اسم آن پیداست بهار ماه هاست چراکه آثار رحمت خداوند در آن هویداست.

۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۷
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس:

لزوم تجهیز بیمارستان امام حسین (ع) هشترود بدلیل پذیرش مصدومان حوادث اتوبان

سیدحمزه امینی خواستار تجهیز بیمارستان امام حسین (ع) هشترود شد و گفت: تجهیز این بیمارستان با توجه به ارایه خدمات به مردم این ۲ شهرستان و مصدومان حوادث رانندگی در اتوبان پیامبر اعظیم (ص) ضروری است.

۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۲
فرماندار هشترود:

دستگاه‌ها برآورد درستی از تهدیدات تهیه کنند

فرماندار هشترود با تاکید بر رعایت اصول پدافند غیرعامل در دستگاه‌های اجرایی گفت: تمامی دستگاه‌ها باید دارای اطلس امنیتی بوده و برآورد درستی از تهدیدات تهیه کنند.

۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷

اجرای طرح کوچ در مدارس هشترود

معاون فرماندار هشترود گفت: برای مقابله با کم تحرکی و پرخوری دانش‌آموزان طرح کوچ در مدارس هشترود اجرا می شود.

۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳
رئیس دادگستری هشترود خبر داد؛

جریمه متخلفان عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به کار اجباری در بخش کرونائی بیمارستان/ تشکیل ۲۹ پرونده تهدی علیه بهداشت عمومی در ایام کرونائی

رحیم استادی گفت: هر فرد و یا صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند و یا افزادی که اقدام به برگزاری مراسم های عمومی مانند عزا و عروسی کنند طبق تصمیم، جریمه آنها کار اجباری در بخش کرونایی بیمارستان و یا ارائه خدمات عمومی رایگان در آنجا خواهد بود.

۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
شهروند خبرنگار پیک هشترود؛

عکس خبری/ تخریب نمای ساختمان ها از سوی ادارات خدمت رسان

متاسفانه برخی از ادارات خدمت رسان روی نماهای ساختمان ها نوشته هایی درج می کنند که به لحاظ بصری چهره شهر بخصوص ساختمان ها را تخریب می کنند، امیدواریم این ادارات راهکار مناسبی برای درج این اعداد داشته باشند.

۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵

ریزش کوه در چاراویماق جان یک نفر را گرفت +عکس

ریزش کوه در چاراویماق جان یک نفر را گرفت.

۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۸

پیام رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

حجت حسین پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هشترود با صدور بیانیه ای به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، این هفته را به تمامی جامعه ورزشی ،پیشکسوتان ، جوانان ، قهرمانان ، مدال آوران ، خانواده های شهدای ورزشکار تبریک گفت.

۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۹
سرپرست شبکه بهداشت و درمان چاراویماق خبر داد؛

یک فوتی و ۲۴ کرونائی مثبت جدید در شهرستان چاراویماق در طول ۲ هفته گذشته

نوروزی از اضافه شدن یک فوتی دیگر به آمار فوتی های ناشی از بیماری کرونا و شناسایی ۲۴بیمار مثبت جدید در شهرستان چاراویماق در طول دو هفته گذشته خبر داد.

۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲

پلمپ مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در هشترود

به گزارش پیک هشترود به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان هشترود، مرکز لیزر درمانی فاقد مجوز که توسط افراد فاقد صلاحیت حرفه ای در شهر هشترود فعالیت داشت توسط کارشناسان بهداشت محیط و نظارت بر درمان شبکه بهداشت و با همکاری پلیس اماکن نیروی انتظامی تعطیل گردید. گفتنی است لیزر درمانی یک […]

۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۸