گروه: اسلایدر

به بهانه روز دختر؛

یادداشت/ آسیب شناسی رفتاری دختران در جامعه

رفتارهای دختران در جامعه تحت تاثیر انتظارات خانواده ها، جامعه و نگرش خود فرد شکل می گیرد و این عوامل به عنوان مهم ترین عامل شکل دهنده رفتارهای آنها است، در واقع رفتارهای دختران در جامعه ما معلول انتظارات جامعه از آنهاست.

3 مرداد 1396 - 09:39
به بهانه حضور وزیر ورزش و جوانان در استان؛

مسئولان و اهالی هشترود پای کار بیایید و استخرِ مخروبه یِ شهر را پیگیر باشید

حضور وزیر ورزش و جوانان در استان، بهترین فرصت برای مسئولان، اهالی و ریش سفیدان است تا موضوع استخر هشترود که قریب به دوسال است به مخروبه ای تبدیل شده را پیگیر باشند.

2 مرداد 1396 - 10:16
اقدامی فرهنگی که باید گسترش یابد؛

اهدای هزینه های مراسم ختم برای امور خیریه از سوی یک خانواده هشترودی +عکس

در یک اقدامی خیرخواهانه خانواده کریمی هزینه مراسم ختم مادر مرحومشان را برای تهیه مسکن برای یکی از معلولان هشترود اهدا کردند.

1 مرداد 1396 - 09:16
در سکوت مسئولان؛

بیماران هشترودی همچنان برای ورود به بیمارستان هزینه پرداخت می کنند

علیرغم گزارش های متعدد و ارسال گلایه های بیشمار از سوی شهروندان هشترودی نسبت به دریافت #هزینه_ورودی در #بیمارستان امام حسین(ع) #هشترود، هنوز اقدامی مناسبی در این راستا از سوی مسئولان شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان صورت نگرفته و همچنان بیماران برای ورود به بیمارستان باید هزینه پرداخت کنند.

31 تیر 1396 - 14:26
در سایه کمبود امکانات برای اوقات فراغت در هشترود؛

گذران اوقات فراغت تابستانی در گیم نت ها با هیجان های کاذب/ نظارت را فراموش نکنیم +تصاویر

گیم‌نت‌ها یکی از مراکزی است که تابستان‌ها پاتوق کودکان و نوجوانان هشترودی می‌شود؛ عده زیادی در این روزها به گیم‌نت‌ها می‌روند تا مشغول بازی شوند

28 تیر 1396 - 10:27
نماینده هشترود و چاراویماق در مجلس:

سهم‌‌خواهی اصلاح‌‌طلبان از روحانی دولت را به حاشیه می‌‌برد

سیدحمزه امینی با بیان اینکه اصلاح‌‌طلبان به‌‌تنهایی موجب پیروزی روحانی نشدند، سهم‌خواهی آنان از رئیس‌‌جمهور را اشتباه توصیف کرد.

28 تیر 1396 - 09:13
عضو منتخب شورای شهر هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

برگزاری بیش از ۲۰ جلسه بین اعضای شورای منتخب شهر/ انتخاب شهردار آتی از بین ۱۰ گزینه/ شهردار آتی باید ریسک پذیر باشد

محمدرضا شقاقی پور گفت: در خلال جلساتی که بین اعضای منتخب شورای شهر برگزار شده، در مورد شهردار آینده شهر هم بحث هائی صورت گرفته و با توجه به افراد معرفی شده به هریک از اعضای منتخب شورا در نهایت تاکنون به ۱۰ گزینه بومی و غیربومی رسیده ایم.

27 تیر 1396 - 12:16
یادداشت میهمان/ رحیم رضاخانی

تدبیر حضرت امام خمینی(ره) در تنگناها با قبول قطعنامه ۵۹۸

حضرت امام(ره) با پذیرش قطعنامه‌ی ۵۹۸ نه تنها کشور را از بحران عظیمی رهانیدند، بلکه تلاش نمودند، آن را به فرصتی دیگر برای نظام، انقلاب و کشور اسلامی تبدیل و از انرژی و نیروی آزاد شده‌ی ملت در جهت تجهیز و بسیج همگانی و همه جانبه برای رشد واعتلای بیش‌تر مملکت استفاده نمایند.

27 تیر 1396 - 10:20
فرمانده سپاه هشترود در دیدار با کارکنان بهزیستی:

سلامت جسم و روان زیر بنای پیشرفت جامعه است/ هفته بهزیستی فرصت مناسبی برای بیان تلاشهای این سازمان در جهت تحقق عدالت اجتماعی است

سرهنگ احمد تقی پور گفت: هفته بهزیستی فرصت مناسبی برای بیان اهمیت، کارکردها و خدمات گسترده و مؤثر این مجموعه خدماتی است که جهت تحقق عدالت اجتماعی و خدمت به محرومان و اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه شکل گرفته‌ است.

26 تیر 1396 - 09:19
رئیس اداره بهزیستی هشترود در گفتگو با پیک هشترود گزارش داد؛

افتتاح ۱۱ واحد مسکونی با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد ریال/ حمایت های مستمر از ۱۰۱۹ خانواده/ هزینه بیش از ۳۰ میلیارد ریال در حوزه بهزیستی در سال گذشته

حمیدرضا معصومی گفت: ۶ واحد مسکونی برای خانواده های دارای ۲ معلول، ۵ واحد مسکن برای خانواده های تک معلولی در هفته بهزیستی با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد ریال افتتاح خواهد شد.

25 تیر 1396 - 11:16
شهروند خبرنگاران پیک هشترود؛

توصیه فروشنده هشترودی به بانوان/ از آتش به اختیاری جوانان هشترودی تا سیب زمینی های تنوری +تصاویر

شهروندخبرنگاران پیک هشترود، این بار نیز سوژه های مختلفی را به تحریریه این سایت ارسال کرده اند.

25 تیر 1396 - 10:17