گروه: اسلایدر

در مراسم یادبود شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو عنوان شد؛

فرمانده سپاه هشترود: آتش نشانان شهید حادثه پلاسکو با نثار جان خود در تاریخ جاودانه شدند/ شهردار: آتش نشانان با روحیه جهادی جان خود را به خطر انداختند

همزمان با شهادت جمعی از آتش نشانان که در سانحه فروریختن ساختمان پلاسکو شهر تهران به فیض عظیم شهادت نائل آمدند، مراسم یادبودی به همین مناسبت در ایستگاه آتش نشانی هشترود برگزار شد.

2 بهمن 1395 - 13:37
امام جمعه هشترود:

ایران اسلامی بر اساس موازین دینی عهدشکن نیست/ عکس های یادگاری مسئولان با هواپیمای خریداری شده جنبه تبلیغاتی دارد/ در ساخت بیمارستان هشترود خیانت صورت گرفته است

حجت الاسلام علی رحیمی گفت: ایران اسلامی بر اساس موازین دینی عهدشکن نیست اما اگر ادعای رئیس جمهور جدید آمریکا مبنی بر پاره کردن برجام درست باشد ملت ایران نیز بر اساس فرمایش رهبر انقلاب، برجام پاره شده آنها را به آتش خواهد کشید.

1 بهمن 1395 - 14:29
نماینده هشترود و چاراویماق در مجلس:

مجوز بهره برداری از رودخانه آی دوغموش باید دائمی باشد/ معرفی ضامن کارمند برای روستائیان مشکل است

سیدحمزه امینی گفت: همراهی بیشتر بانک ها در ارائه تسهیلات به روستاییان لازم است چراکه معرفی ضامن کارمند برای روستایی مشکل است.

30 دی 1395 - 19:06
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

بیکاری دروازه ورود به مواد مخدر/ ایجاد اشتغال برای معتادان پاک شده بسیار مهم است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ایجاد اشتغال برای معتادان پاک شده بسیار مهم است چرا‌که اگر این فرد شغل مناسبی نداشته باشد، باز هم به سمت مواد و فروش مواد کشیده خواهد شد.

29 دی 1395 - 23:22
جانشین ستاد اقتصاد مقاومتی هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

تخفیف ۸۰ درصدی در هزینه های تفکیک و پروانه کسب رایگان برای متقاضیان ایجاد مجتمع های کارگاهی برای مشاغل مزاحم/ زیباسازی شهر و تسهیل در رفت و آمد از اهداف اصلی طرح هستند

جانشین ستاد اقتصاد مقاومتی هشترود گفت: بر اساس توافق صورت گرفته با ادارات دخیل در این طرح، قرار است شهرداری تا ۸۰ درصد از هزینه های تفکیک مکان، ارائه پروانه کسب رایگان از سوی اتاق اصناف و همچنین تغییر کاربری نیز به راحتی در جهت تسهیل در امور صورت گیرد.

28 دی 1395 - 10:39
در جلسه معارفه رئیس جدید اداره کتابخانه های هشترود مطرح شد؛

فرماندار: لزوم ایجاد کتابخانه دیجیتالی در هشترود/ مدیر کل کتابخانه های استان: فعالیت بیش از ۱۹۰ کتابخانه در استان

جلسه تودیع و معارفه روسای سابق و جدید اداره کتابخانه های شهرستان هشترود با حضور مدیرکل کتابخانه های استان و در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

27 دی 1395 - 09:32
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان , روستائیان و عشایر استان:

عضویت ۴۸۸۰ هشترودی در صندوق بیمه کشاورزان و روستائیان/ امکان عضویت همزمان زوجین در صندوق

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان, روستائیان و عشایر استان گفت: در بحث قانون جدید نیز در این صندوق همزمان هر دو زوجین می توانند عضو شوند و در صورت فوت و یا ازدواج یکی از آنها پرداخت بیمه بازنشستگی قطع نخواهد شد.

26 دی 1395 - 17:37
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

افزایش مالیات و کاهش بودجه، ظلم بزرگی به مردم استان آذربایجان شرقی از سوی دولت است/ خوش خدمتی ادارات مالیات استان عامل افزایش میزان مالیات هاست/ از طریق مجمع نمایندگان استان پیگیر خواهیم بود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: افزایش مالیات در استان آذربایجان شرقی ظلم بزرگی به مردم و اصناف شهرهای محروم و کم درآمدی چون هشترود و چاراویماق است و فشار مضاعفی بر دوش مردم در این اوضاع اقتصادی به بار می آورد.

25 دی 1395 - 09:53
امام جمعه هشترود:

محبت و ولایت رهبری تا آخر در قلب آیت‌الله هاشمی بود/ لزوم اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی

امام جمعه هشترود گفت: سعادت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی این بود که محبت و ولایت رهبری تا آخر در قلب وی بود.

25 دی 1395 - 09:11
کشاورز هشترودی نمونه در استان در گفتگو با پیک هشترود:

اقتصاد مقاومتی اقدامی عملی می خواهد/ علاقه ای به بیمه محصولات کشاورزی ندارم/ واردات کمر کشاورزان را شکسته است/ عدم حمایت واقعی از سرمایه گذاران در منطقه/ کشاورزی تنها راه توسعه هشترود

یک کشاورز نمونه استان گفت: اقتصاد مقاومتی قدم مناسبی برای حمایت از تولیدکنندگان است اما مسئولان گام عملی برای آن برنداشته اند. وامی که در این راستا داده می شود هم درصد بالائی دارد و هم به موقع نیست و بعد از فصل کاری ارائه می شود.

20 دی 1395 - 11:46
پیام رهبر انقلاب در پی درگذشت هاشمی رفسنجانی:

فقدان همرزم و همگام سخت و جانکاه است/ او نمونه‌ی کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی و از رنج دیدگان این راه پر خطر و پر افتخار بود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند.

20 دی 1395 - 09:24