گروه: اسلایدر

امام جمعه موقت هشترود:

مردم در انتخابات شورای شهر به افراد متخصص و متدین رای بدهند/ دولت قدم های مثبتی برای رفع مشکلات معیشتی مردم بردارد

حجت الاسلام سعیدی گفت: بدنبال معجزه نیستیم اما باید قدم های مثبتی هم از سوی دولت برای رفع مشکلات اقتصادی مردم برداشته شود که رهبر انقلاب هم بارها به این موضوع تاکید داشته اند.

27 اسفند 1395 - 14:57
استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با پیک هشترود؛

اردوهای راهیان نور شکرگزاری نعمت امنیت است/ فرهنگ شهادت و ایثار از عوامل بقای انقلاب اسلامی هستند

حجت الاسلام عبدالله موحدی گفت: قطعا شهادت و ایثار در گفتمان انقلاب و اسلام به عنوان یکی از آرمان های اساسی و مهم است که می بایست به عنوان عوامل پایداری و عناصر اصلی بقای انقلاب و اسلام معرفی شود که بهترین و عینی ترین بستر معرفی آن راهیان نور می باشد.

26 اسفند 1395 - 11:59
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس:

مانع انتقال آب سد کلقان هشترود به تبریز خواهم بود/ به هیچ حزب و جناحی بدهکار نیستم/ معتقدم در حادثه قطار تبریز مشهد وزیر راه مقصر نبود

سیدحمزه امینی گفت: آب سد کلقان در مرحله اول برای آب شرب هشترود و در مرحله دوم برای اهالی بستان‌آباد است و هیچ کس حق ندارد از آب این سد برای تبریز ببرد.

26 اسفند 1395 - 09:07
چهارشنبه سوری بدون حادثه در هشترود/ خلاقیت مدیران شهریَم آرزوست؛

فرمانده انتظامی هشترود: چهارشنبه سوری بی خطر نشان از فرهنگ بالای مردم است/ مسئول اورژانس ۱۱۵ : گزارش خاصی نداشتیم

هر سال در آئین چهارشنبه سوری با اخبار ناگواری از حوادث در سراسر کشور مواجه می شویم اما خوشبختانه در هشترود چنین اخباری شنیده نمی شود.

25 اسفند 1395 - 10:10
با رای کاربران کانال تلگرامی پیک هشترود؛

علیرضا اوشال رئیس اداره راه و شهرسازی به عنوان مدیر نمونه سال ۹۵ شهرستان هشترود انتخاب شد +عکس

مهندس علیرضا اوشال رئیس اداره راه و شهرسازی هشترود با رای کاربران کانال تلگرامی پیک هشترود به عنوان مدیر نمونه سال ۹۵ شهرستان هشترود انتخاب شد.

24 اسفند 1395 - 12:31
نماینده هشترود و چاراویماق در مجلس در گفتگوی ویژه پایان سال:

تنها اقدام موثر دولت در هشترود گازرسانی به چند روستا بود/ بهترین وزرای کابینه در سال ۹۵ ظریف و قاضی‌زاده بودند/ تعطیلات عید را در حوزه‌ی انتخابیه‌ام سپری می‌کنم/ بهترین مصوبه‌ی مجلس طرح یکسان سازی حقوق بازنشستگان بود

سیدحمزه امینی گفت: تنها کار موثری که دولت در سال ۹۵ برای مردم هشترود کرد گازرسانی به چند روستا بود.

24 اسفند 1395 - 10:26
عید نوروز کجا بریم؟

پوستر/ غاز آهکی آغبلاغ هشترود

غار آقبلاغ در روستای آغبلاغ از توابع شهرستان هشترود واقع شده و از نوع غارهای استلاکتیت است. عرض دهانه غار حدود ۲ متر است و دسترسی به آن از روستای آقبلاغ امکان پذیر است. غار زیبای آغ بولاق مورد توجه و بازدید کوهنوردان علاقه مند است.

23 اسفند 1395 - 09:14
رئیس اداره تبلیغات اسلامی هشترود در مراسم یادواره 216 شهید هشترود؛

ولایتمداری و خودباوری از ویژگیهای بارز شهدا بود/ آمریکا از اسلام عاشورایی در هراس است

حجت الاسلام یعقوب اباذری گفت: امروز آمریکا از اسلام عاشورایی در هراس است و جوانان باید مواظب باشند که دشمنان اسلام لیبرالیسمی را جایگزین اسلام عاشورایی نکنند.

22 اسفند 1395 - 13:17
رسوم چهارشنبه سوری در هشترود؛

چشم انتظاری عروس ها برای “بایراملیخ” / “شال سالاماق” روشی خاص برای عیدی گرفتن جوانان/ از مسابقه شکستن تخم‌مرغ‌های رنگی تا چهارشنبه سوری بدون ترقه

هنوز رسم‌هایی در شهرهای کوچک آذربایجان شرقی ازجمله هشترود وجود دارد که در عید نوروز و چهارشنبه آخر سال انجام می‌شود و از یادها نرفته است.

22 اسفند 1395 - 09:29
عید نوروز کجا بریم؟

قلعه ضحاک هشترود؛ آثاری زیبا از هزاره دوم پیش از میلاد +تصاویر

قلعه ضحاک در۲۰کیلومتری جنوب شرقی شهرستان هشترود در استان آذربایجان شرقی واقع شده‌ و از آثار هزاره دوم پیش از میلاد بوده است.

21 اسفند 1395 - 09:26
امام جمعه هشترود:

بدنبال افراد متخصص در شورای شهر باشید/ وجود طایفه گرائی در انتخابات باعث نابودی هرچه بیشتر شهر خواهد شد/ وضعیت نظافت شهر در آستانه عید نامناسب است

حجت الاسلام علی رحیمی گفت: بدنبال طایفه گرائی در انتخابات نباشید و افراد کاردانی انتخاب کنید چراکه رای به افراد فاقد صلاحیت باعث خواهد شد وضعیت شهر در آینده بدتر هم بشود.

20 اسفند 1395 - 14:36