گروه: اسلایدر

امام جمعه هشترود:

نماز جمعه سنگر دفاع از ارزش های اسلامی و تقویت باورهای دینی در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان است

حجت الاسلام علی رحیمی گفت: نماز جمعه سنگر دفاع از ارزش های اسلامی، اعتقادات و تقویت باورهای دینی در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان است.

۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷

واکنش سردار سلیمانی به آتش زدن پرچم ایران +فیلم

صفحه رسمی اینستاگرام فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران کلیپی از واکنش اخیر وی نسبت به آتش زدن پرچم ایران را منتشر کرد.

۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
وقتی خبرنگاران پیک هشترود از کانال شبکه بهداشت حذف می شوند؛

ضعف روابط عمومی و اطلاع رسانی در برخی از ادارات/ از تعطیلی ۲۳ روزه سایت شبکه بهداشت تا پیشرفت چشمگیر اطلاع رسانی در اداره راه و آموزش و پرورش هشترود/ مدیران حمایت متعصبانه نداشته باشند

اکثر ادارات و سازمان های شهرستان هشترود یا فاقد سایت اینترنتی و یا در صورت وجود بصورت غیر فعال به حال خود رها شده و کارمندان روابط عمومی از وقت کاری خود دقایقی کوتاه را نیز صرف بروز رسانی آن نمی کنند.

۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
کارشناس رسمی دادگستری در حوزه خبرنگاری و روزنامه نگاری:

فعالیت پایگاه های اطلاع‌رسانی ثبت شده در کشور کاملا قانونی است/ هیچ مقام دولتی و غیر دولتی حق جلوگیری از فعالیت رسانه های قانونی را ندارد/ حضور مدیر مسئول پایگاه های اطلاع رسانی در مقام خبرنگار منع قانونی ندارد

احمد کارخانه با تاکید بر قانونی بودن فعالیت خبری پایگاه های اطلاع‌رسانی ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که دارای مجوز فعالیت از آن وزارتخانه هستند و تسری قانون مطبوعات و خبرگزاری ها بر رسانه های الکترونیک تصریح کرد: بر اساس ماده چهار قانون مطبوعات هیچ مقام دولتی و غیردولتی حق ندارد برای چاپ مطلب یا مقاله ای درصدد اعمال فشار بر مطبوعات برآید و یا به سانسور و کنترل نشریات مبادرت کند.

۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
صرفا جهت اقدامِ نهادهای نظارتی هشترود؛

خوش خدمتی روسای ادارات به خانواده با خودروهای پلاک قرمز/ آیا استفاده کنندگان شخصی از بیت المال می توانند امین مردم هم باشند؟

جالب اینجاست آقایانی که سنگ خدمت به سینه می کوبند، در ساعات مختلف شبانه روز با اهل و عیال به گشت و گذار و حتی فاتحه خوانی برای اموات از این خودروها استفاده می کنند.

۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
وقتی هیچ مسئولی زیر بار پیگیری نمی رود؛

از تائید غیرقانونی بودن افزایش کرایه در مسیر هشترود به تبریز تا پاسکاری خبرنگارانِ پیگیر بین ادارات توسط مسئولان/ مدیرِ خدمتگزارم آرزوست

سال ۹۶ در حال اتمام است و ۵ ماه از افزایش خودسرانه کرایه های مسیر هشترود به تبریز می گذرد اما برخی از مسئولان محلی یا پنبه در گوش کرده و این مشکلات را نمی شنوند و یا خبرنگاران را بین نهادهای دیگر پاسکاری کرده و احساس وظیفه نمی کنند.

۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

با تغییرات کمیسیون تلفیق نسبت به بودجه پیشنهادی دولت موافق هستم/ احتمال بررسی بودجه از هفته آینده/ از معاون اول رئیس جمهور نسبت به عدم تحقق وعده پیگیری تکمیل پایاب سدسهند گلایه کردم

سیدحمزه امینی گفت: بنده در این جلسه اشاره کردم که در دیدار قبلی به همراه اعضای فراکسیون مستقلین ولائی با دکتر جهانگیری، نسبت به تکمیل پایاب سدسهند از معاون اول رئیس جمهور درخواست کرده بودم و گلایه کردم که بعد از گذشت یکسال از وعده شان هنوز عملی نشده که وی این گلایه را یادداشت کرده و قول پیگیری را دادند.

۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
رسانه‌های قانونی همچنان پشت درهای بسته؛

دهن کجی شبکه بهداشت و درمان هشترود به دستور نماینده دولت/ خدمات قابل قبولی که گرفتار حصار خودساخته روابط عمومی شده است

بر اساس اخبار دریافتی خوشبختانه خدمات بیمارستان شهرستان هشترود که روزی مردم از شدت کمبودها رنج می بردند بهبود یافته و با ایجاد امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خدمات قابل قبولی هم ارائه می دهد بدلیل حصار خودساخته در حوزه روابط عمومی آن، مغفول مانده و مردم از این خدمات اطلاع چندانی ندارند.

۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
علیرغم رقابت شهرستان های استان برای استفاده از فرصت تبریز 2018؛

دست خالی هشترود از سفره گسترده رویداد تبریز ۲۰۱۸/ آقایان مسئول؛ پس کی می خواهید “خوشه های طلائی” و “گبه” را بشناسانید؟

صنایع دستی هشترود مانند “گبه” و انبار غله بودن، می طلبید دولتمردان هشترود برنامه مفصلی برای معرفی این محصولات و همچنین تبدیل کردن آنها به برند را داشتند اما با آغاز برنامه های تبریز ۲۰۱۸ مشخص شده که دیگر برنامه و حرکتی در این زمینه از سوی مسئولان هشترودی صورت نگرفته است.

۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
سخنگوی ناجا اعلام کرد؛

شناسایی طراحان و صحنه‌گردانان اصلی اغتشاشات/ جان‌باختن ۲۰ نفر از هموطنان

سخنگوی ناجا از شناسایی طراحان و صحنه‌گردانان اصلی اغتشاشات اخیر و همچنین دستگیری عاملان هتک حرمت به پرچم و مسببان رهایی خودروی آتش‌نشانی خبر داد.

۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی؛

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه منصوب شد/ رهبر انقلاب: انتظار میرود با ادامه و تکمیل فعالیتهای گذشته و افزودن کیفیت در آن بر شکوفائی این نهاد مبارک افزوده شود

رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی حجه‌الاسلام آقای حاج‌علی‌اکبری را به ریاست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه منصوب کردند.

۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۲