گروه: اسلایدر

نامزدهای انتخاباتی با کسب حداقل ۱۵ درصد آرای مجاز به کسب کرسی استانی شدند

نمایندگان مجلس در جریان بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی با کسب کرسی استانی و تناسبی توسط نامزدهای انتخاباتی در پی اخذ حداقل ۱۵ درصد آرای صحیح مأخوذه آن حوزه موافقت کردند.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
گزارشی از مجاهدت‌های خاموش برای حراست از اسلامیت و جمهوریت نظام؛

نقش سربازان گمنام امام زمان(عج) در برقراری امنیت/ نگاهی به عملکرد دستگاه اطلاعاتی در سالی که گذشت

وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران نیز به عنوان یک سرویس اطلاعاتی بی‌مانند در جهان، نقش ممتاز و برجسته‌ای را در راستای صیانت از ارزش‌ها و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی در عرصه بین‌المللی بر عهده داشته است.

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه هشترود:

نامگذاری سال های اخیر در حوزه اقتصاد از سوی رهبر انقلاب نشان دهنده حساسیت موضوع اقتصاد در کشور است/ ترامپ با تروریست خواندن سپاه سعی در اثرگذاری بر انتخابات و پیروزی مجدد بنیامین نتانیاهو را دارد

حجت الاسلام عبدالله موحدی گفت: نام گذاری سالهای اخیر در حوزه اقتصادی این نشان‌دهنده حساسیت موضوع اقتصادی کشور طی این سال‌ها و حل نشدن مشکلات اقتصادی است که در نهایت منجر به رهنمود مقام معظم رهبری برای پایه‌گذاری اقتصادی مقاومتی در کشور به مسئولان و مردم در سال قبل گردید.

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
این راه همچنان ادامه دارد؛

تعلل شورای شهر هشترود در تعیین تکلیف کلیددار شهرداری هشترود در اوج فصل کاری/ طرح های نیمه تمام توسط چه کسی ادامه خواهد یافت؟

بدون شک سرپرست شهردار بدلیل عدم اطمینان از ثبات مدیریتی خود نمی تواند برنامه ها را بخوبی پیش برده و نیروهای شهرداری را هم با خود همراه کند و این امر باعث شده است تا بسیاری از اقدامات عمرانی شهرداری مسکوت بمانند.

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

دوقطبی شورای شهر هشترود عیان تر شد +عکس

آنچه از تصاویر منعکس شده در چند روز اخیر از سوی روابط عمومی شهرداری بدست می آید، نشان دهنده آن است که اعضای شورای شهر به دوقطبی شاید هم ۳ قطبی تبدیل شده اند که در یک طرف یک مثلث و در طرف دیگر ۲ نقطه دیده می شود.

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
غیررسمی؛

داود پورصادق از مراغه،گزینه پیشنهادی یکی از اعضای شورای شهر هشترود برای شهرداری

بنابه اخبار دریافتی از منابع آگاه، یکی از اعضای شورای شهر گزینه ای بنام داود پورصادق از مراغه را برای تصدی سمت شهردار هشترود معرفی کرده است.

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

خارج شدن موقت انتخاب شهردار از دستور کار شورای شهر هشترود

همانطور که در گزارش چند روز پیش در کانال پیک هشترود، اعلام کردیم، جلسه روز دوشنبه ۱۹ فروردین شورای شهر تشکیل شد اما در این جلسه بنا به دلایل نامعلوم بررسی گزینه های سمت شهردار از دستور کار خارج شد.

۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
شنیده های پیک هشترود از سناریوهای انتخاب شهردار هشترود؛

از تمایل ۲ تَن از اعضای شورای شهر برای قبولی سمت شهردار تا پیشنهاد ۳ گزینه بومی و غیربومی/ خروجی جلسه ۱۹ فروردین شورای شهر چه خواهد بود؟

همه می دانیم که حضور حدادی در سمت شهردار هشترود موقتی است و اعضای شورای شهر بدنبال فرد جایگزین هستند. در این میان شنیده ها حاکی است در راه انتخاب شهردار هشترود ۲ سناریو پیش روی اعضای شورای شهر است.

۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
داغ‌های مجازی؛

تنها کسی که حق شکایت از مهران مدیری را ندارد!/ داغ شدن هشتگ “باز هم بسیج” در میان کاربران توئیتر

اولین داغ‌های مجازی آناج در سال ۹۸ به موضوع انتصاب یک فعال فتنه، سیل در کشور و کمک‌های نیروهای سپاه و بسیج و برخی حواشی سیل اخیر پرداخته است.

۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
اندر احوالات برنامه‌ریزی‌های دولت؛

صف‌هایی برای تحقیر!

ایجاد صف‌های طولانی گوشت و شکر و تحقیر مردم جزئی از پروژه‌ی ناراضی‌سازی مردم است که برخی در داخل نیز دانسته و ندانسته به این مساله دامن می‌زنند.

۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵

۲ رکورد جهانی سپاه با رزمایش چشمگیر «الی بیت المقدس»/ بزرگترین ناوگان پهپادهای «بال پرنده و رادارگریز» در اختیار ایران +عکس

حضور ۵۰ پهپاد از نوع بال پرنده رزمی و رادارگریز در رزمایش اخیر سپاه نشان داد که هم اکنون بزرگترین ناوگان پرنده های رزمی از این کلاس در جهان، در اختیار جمهوری اسلامی ایران است.

۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵