گروه: فرهنگی

با ۵۰۰۰ تومان زندگی مشترک را آغاز کردیم

جمال شورجه یکی از چهره‌های مطرح و شناخته شده سینمای انقلاب است. از ابتدای انقلاب فعالیت‌های سینمایی‌اش را شروع کرده و نکته جالب اینجاست که اصولش هیچ تغییری نکرده است.
تصویر با ۵۰۰۰ تومان زندگی مشترک را آغاز کردیم

۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳

روابط بین المللی از نظر اسلام

اسـلام‌ بـه تـحقق صلح و صفا و تامین آرامش و آسایش جهان ،علاقه وافر و عنایت مخصوص مبذول داشته است‌؛ و به همین مـناسبت از مسلمانان می ‌خواهد تا همگی در حوزه صلح و سلم درآیند: «ادخلو‌ فی السلم کافه»

۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳

کویت را نفرین ما بیچاره کرد نه ارتش عراق!

به ستوان فاضل که دوست داشت بداند چه نظری دارم، گفتم: این همه کویت به شما کمک کرد، شما کمک‌های کویت رو نادیده گرفتید، ولی مطمئن باش کویت رو نفرین ما ایرانی‌ها بیچاره کرد نه ارتش عراق!

۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳

دعا برای درمان شک در نماز

داروخانه معنوی

۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶

حبیب محبیان چگونه پسرش را به اسلام دعوت کرد؟!

محمد محبیان پسر حبیب خواننده قدیمی ایران به مناسبت اولین سالگرد درگذشت پدرش در اینستاگرامش پرده از دلیل جذب شدنش به اسلام و خواندن قرآن برداشت.

۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
گفت‌وگو با خانواده شهید مدافع حرم علیرضا قبادی

جبهه رفتن علیرضا دیر می‌شد، تب می‌کرد!

ابتدای ورودمان نیاز نبود سؤالی بپرسیم یا به نکته‌ای اشاره کنیم! مادر شهید از همان ابتدا، کار را تمام کرد. روضه‌های این مادر شهید مجالی بود تا بدانیم آرامش امروزمان را مدیون چه کسانی هستیم.

۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱

شهیدی که پیامبر(ص) بر پیکرش ۷۰ بار تکبیر گفت

بین شهدای بزرگوار صدر اسلام افراد شاخصی بودند که نزد خداوند جایگاه ویژه‌ای داشتند تا جایی که پیامبر(ص) بر پیکر یکی از این شهدای والامقام ۷۰ مرتبه تکبیر گفت.

۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱

توضیحات معاون سیما درباره پخش نشدن ربنای شجریان

تولید سریال‌های طنز در اولویت ما قرار دارد و بعد از ماه مبارک رمضان نیز سریال «پنچری» پخش خواهد شد.

۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
به مناسبت 14 تیرماه "روز قلم"

دام‌هایی که قلم‌ها نباید در آن گرفتار شوند

سوگند خداوند در قرآن به نام قلم، گویاترین شاهد بر شرافت و قداست آن است: «ن وَ الْقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ؛ » در جایی که خداوند، صاحب هستی به آفریده ای از آفریده های خود قسم یاد می کند، بشر در چه جایگاهی می تواند از ارج و منزلت آن سخن براند.

۱۵ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰

مرحوم دولابی: همه مخلوقات شاگرد محمّد و علی(ع) هستند

مرحوم میرزا اسماعیل دولابی می فرمود: تمام روی زمین بسته به امامان ما هستند و حول و قوه درون آن هم، مال خداست. یعنی سر تا پا خدانما هستند و او را نشان می‌دهند. همه مخلوقات روی زمین هم، شاگرد محمّد و علی(ع) هستند.

۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶

پاسخ قرآن به بهانه جویی برای بچه دار نشدن

امروزه اکثر افراد جامعه به بهانه هایی همچون وضعیت اقتصادی و تربیت صحیح فرزندان از زیر بار مسئولیت شانه خالی میکنند و زندگی دو نفره را به مشغله هایش ترجیح میدهند. این یکی از فتنه های شیطانی برای جلوگیری از فرزندآوری است.

۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶